Corsa D Irmscher Edition

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süperrr olmuşşş..
maşallah nazar değmez inşallah...
biz nasil yaptirabiliriz acep benzerini ya :)

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bişey sorucam ELR ...
Body kitin cok güzel ama aklıma takılan bir soru var.Ozellikle on tarafı cok alcak gibi duruyor,hiç sürtme yada carpma oldu mu ? İstanbulda boyle bir body kit yaptıktan sonra 3.gün ön çamurlugu elime alıp gezmek istemem de :))) Kasislerde vs. zorluk cekiyormusun ?

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Bişey sorucam ELR ...
Body kitin cok güzel ama aklıma takılan bir soru var.Ozellikle on tarafı cok alcak gibi duruyor,hiç sürtme yada carpma oldu mu ? İstanbulda boyle bir body kit yaptıktan sonra 3.gün ön çamurlugu elime alıp gezmek istemem de :))) Kasislerde vs. zorluk cekiyormusun ?
şu anda kendisi yazlıkta hatta 2 saat sonra bende onun yanında olacağım onun için ben cevap veriyim :)

bodykit orjinal öndeki siyah şeyin olduğu yere kadar iniyor... araçta şu an için yay yok onun için problem yok yani en azıdan daha hiç sürtüp gidip rütuş falan yaptırtmadı ;)

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda kendisi yazlıkta hatta 2 saat sonra bende onun yanında olacağım onun için ben cevap veriyim :)

bodykit orjinal öndeki siyah şeyin olduğu yere kadar iniyor... araçta şu an için yay yok onun için problem yok yani en azıdan daha hiç sürtüp gidip rütuş falan yaptırtmadı ;)

İyimiş o zman... o zman ilk iş gidip bi şekilde yaptırmak :)
gerci daha dün dik bir yokustan inerken (çok şekilsiz bir yokustu) siyah yeri sürttüm acaba diyorum bodykit takınca daha mı alcak olacak...Aynı seviyedeyse cok problem degil heralde...
Ancak cok yakın arkadasımda opel servisinin taktıgı standart body kit war sanırım 2-3 kere boyattılar :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgün izmirde nerde yaptırdın cenmaxın montajını bende gelince yaptırıcam angel alıp seninkiler baya iyi olmuş aydınlatmada süper batu biliyosan sende cevap verebilirsin kardeşim:D

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyimiş o zman... o zman ilk iş gidip bi şekilde yaptırmak :)
gerci daha dün dik bir yokustan inerken (çok şekilsiz bir yokustu) siyah yeri sürttüm acaba diyorum bodykit takınca daha mı alcak olacak...Aynı seviyedeyse cok problem degil heralde...
Ancak cok yakın arkadasımda opel servisinin taktıgı standart body kit war sanırım 2-3 kere boyattılar :)

Elbetteki İstanbul yollarıyla İzmir yolları kıyaslanmaz ama dikkat ettikten sonra problem yaşamazsın ki opc line body-kit i irmscherlerden daha alçak duruyor.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgün saolasın gelince bi gideyim bakalım orjinal farlara yaptırdın heralde sen merceksiz farlardan mı var sende ben angel düşünüyorum ama tavsiye etmiyorlar pek.

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
özgün saolasın gelince bi gideyim bakalım orjinal farlara yaptırdın heralde sen merceksiz farlardan mı var sende ben angel düşünüyorum ama tavsiye etmiyorlar pek.
orjinal merceksiz fara takıldı :)

angel senin tercihine kalmış :) tavsiye burda pek takılcak bir şey değil bence güzel diyorsan al :)

mesala bizim araçta benim hoşuma gitmiyor ama senin araçta gidiyor :)