Corsa Debriyaj Balatası ve Yetkili Servis...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hadi bakalı. bu konuyla ilgili olarak şikayetçi arkadaşlar opel türkiye ye yazı yazsın.si,z talepte bulunun onlar belki bununla ilgili size cözüm sunar.arkadaşla opel bu konuda hiç esnek değil bölge müdürleri bile buna ilgi göstermiyor.çünkü bununla ilgili yapılacak emsal bir örnek bütün müşterileri tetikleyeceği için fazla üzerine düşmüyorlar.sizler deneyin.haydi kolay gelsin

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
spaceghost' Alıntı:
arkadaşlar hadi bakalı. bu konuyla ilgili olarak şikayetçi arkadaşlar opel türkiye ye yazı yazsın.si,z talepte bulunun onlar belki bununla ilgili size cözüm sunar.arkadaşla opel bu konuda hiç esnek değil bölge müdürleri bile buna ilgi göstermiyor.çünkü bununla ilgili yapılacak emsal bir örnek bütün müşterileri tetikleyeceği için fazla üzerine düşmüyorlar.sizler deneyin.haydi kolay gelsin
demekki opel bunu kabul ediyor aslında ama işine gelmiyor o zaman .

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LUTFEN OKUYUN........................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........................

corsa c sahibi arkadaslar istepnenizde hava olmayabılır lutfen baktırın. bir rezalet bılıyorum da. bı tanıdık lastıgını patlattı stepne boştu.opel asistan cagrıldı.garantı olmasına ragmen para istedıler. olay cıkıyodu az kalsın.... patlak lasyıkle mecburen benzıncıye kadar gıdıldı ne yapalım

ARKADASLAR BIR KAMPANYA BASLATALIM VE SIKAYETLERIMIZI ADAM OPEL AG YE POST EDELIM.vw servıslerının memnunıyette bırıncı sırada oldugunu bugun ogrendım ve cok utandım ne de olsa rakibimiz.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj işi açıkcası kullanıma bağlı olma ihtimali yüksek bendede debriyaj yeni aldığımda sorun yarattı ama yaklaşık 2 saat hafif rampada dur kalk yaptmıştım şimdi ise hiç bir sorunum yok sadece biraz kaçırma yapıyor.Bence corsaların ön takımlardan gelen ses ve direksiyon kutusu problemlerini çözmemiz gerekiyor tAkur tukur gitmekten bıktım.Servis bunu garantisi dolsun yada dolmasın fabrikasyon hatası olduğu için değiştirilmesi gereken bir parça olduğunu düşünüyorum..

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabam da 2003 astra debriyaj balatamda sorun var.vites değiştirince debriyajdan ayağımı çekerken ayağımdaki titremeyi hissediorum.bi kaç ustaya sordum yaptır dediler.sakın yarım debriyaj gitme dediler .ama fırsatım olmuo yaptırmaya.acaba daha ne kadar dayanır yaptırmassam.fiyatıda burda öğrendim 1000 ytl üzerimi gerçekten servis te falan ..bilgilendirirseniz mutlu olucam

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın tansugürler in fikrine aynen iştirak ediyorum opel türkiyeyi arayın koordinatör Birol beyle irtibat kurun çok sevecen birisi size gereken yardımı ve desteği sağlayacağına eminim. Ancak sıkı durun taviz vermeyin gerekirse tüketici hakları için sanayi bakanlığının ilgili birimine de başvurun kesin çözecekler bende aynı araçtan kullandım 65 km bir sorun debriyajda olmadı ama 5 defa direksiyon kutusu değiştirildi 1 defada EPS başka sorun çıkmadı ama soğudum ve 3 ay önce sattım. ilgiliye başvurun mutlaka

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra-c lerdeki debriyaj sorunu motor vs ile ilgili değil kasanın ağırlığı ve debriyaj balatasının çapının ve beraberinde volant ın çapının küçük tutulması opel bu konuda değişiklik yapacaktı ne oldu acaba ? balatanın çapını ve kalınlığını artıracaklardı ? sonuçtan haberi olan varsa haber versin Benimde 1.6 2004 md vectra-c var 18000 km de balata değiştirdim garanti içinde şimdi 60000 kmde bu güne kadar bir şey olmadı acaba iyileştirme yapılmış balatamı kullanıldı bilmiyorum.

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın 34fb
Astra aracınız 1.4 mü yoksa 1.6 mı ?

eğer 1.4 ise debriyaj sorununuz had safhada değilse 1.6 larda pek sorun olmuyor çok acemi kullanıcılar dışında

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Türkiyeye şikayet Ulaştimi Hemen Orada Bir Robot Var Herhalde Aynen Cevap Veriyor

Standart Ve Basili Bir Kağit Gibi

Lütfen şikayetvar Sitesinden Okuyun Opel Seçeneklerinde Var Bakin Cevaplara Nasil Kahkahalarla Güleceksiniz.

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam 1.6 .sroun olmazmı yani fazla.zaten dikakt ediorum yarım debriyaj fazla yapmıorum