corsa direksiyon kutusu 2 yıl garantili 157 ytl

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 3 yaş üstü opellerde olan indirim için opel Mar dan aradılar. benimde direksiyon kutum ve kapı gergim arızalı idi. direksiyon kutusunu tamir seti ile 2 yıl garantili yapıyorlarmış. bana verdikleri fiyat parça 54 ytl işçilik 170 ytl toplam 224 ytl %30 indirim ile kdv dahil 157 ytl. kilit gergimle beraber bana 210 civarına mal olacak. sadece direksiyon kutusu için 157 ytl iyi değilmi. tüm sitedekiler beraber gidersek adam başı 130 a indirebiliriz. ben ilk fırsatta gideceğim. isteyen pm atsın pazarlık edip tekrar fiyat alırım

(hesabı yanlış yapmışım.önce 170 hesaplamıştım :))
Ayrıca opel odak direksiyon kutusuna 210 civarı balkan ise 180 civarı fiyat çıkardı. sizde arayıp fiyat alın. tabi iki yaş üzeri opel sahipleri %30 indirimli fiyat alacaksınız. buraya yazın. toptan gidelim .şimdilik en ucuz opel mar. telefonda sitemiz opelim.net ten bahsedin. kafalarına yerleşelim iyice. ben bayağı tartıştım direksiyon kutusu hakkında. opelin hatası olduğunu geri çağırmaları ücretsiz yapmaları vs. herkes bahsederse dahada inerler belki fiyattta. tabi bunları servis müdürüyle konuşun.
Aslında yetkili servislerin çok pahalı olduğunu savunan biriyim. fakat bu fiyatada yapılıyormuş demekki.
Bana özel servis aynı işlem için 1 yıl garanti 220 fiyat çekti. Eee cebime neresi uygunsa ben oraya giderim. bugün yetkili yarın özel...

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tamir kiti ise bence çok da ucuz değil. çeşitli internet yedek parça sitelerinde daha uyguna bulunabiliyor..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız ben özel servistede sordum. özel servisler 240 300 arası fiyat verdiler ve 1 sene garanti veriyorlar.burası yetkili servis ve verdikleri fiyat 157 ytl başlığı düzeltemiyorum...daha ucuza yaptırabilen (2 yıl garantili) varsa paylaşsın kurtulalım bu dertten...

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça Ucuz Zaten İşçilik Pahalı Neredeyse Butun Ön Takım Dagılıyor Kutuya Ulaşmak için.

Zafer Abi Kilit Gergi Neditr Bu Arada Onuda Sorayım :)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça Ucuz Zaten İşçilik Pahalı Neredeyse Butun Ön Takım Dagılıyor Kutuya Ulaşmak için.

Zafer Abi Kilit Gergi Neditr Bu Arada Onuda Sorayım :)
Kilit gergi şöyle anlatayım ıııııı:))
benim sol kapı açılınca durmuyor geri kapanıyor. düz zeminde dahi:) tam inecem açıyom kapıyıı hoop kapı üzerime:) sadece sonuna kadar açınca açık duruyor. bu aradaki kademede durmayı sağlayan parçaya kilit gergi diyolar. 5 para etmez bi metal parçası ama servisler yapmaya 80 civarı istiyorlar:) daha ucuz bulamazsak ve opel team bu işe el atmazsa Mar a gideceğiz. Bİz isterizki sitemiz sponsoru kazansın...