Corsa Donanım Hakkında

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar; 12 model ecoflex 95hp'lik corsa'mızda yan hava yastığı var diye biliyorum, ön direklerdeki airbag işaretinde airbag yazmamakta içi boş çerçeve olmakta arkadaşta yan hava yastığı yok bunda dedi... Bunun dışında koltuk yanlarında olan plastik yer ne işe yarar darbe bunlar tarafından hissedilip yan hava yastıklarını açmazmı? ben öyle biliyorum.. şimdiden teşekkürler..

genius350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direklerdekiler perde hava yastıklarının yeridir ama oraları boştur. Yan hava yastıkları koltuk yanlarındadır. Plastiklere vurmanla açılmaz. Sensörler saç aksamın darbeyi alacağı bölgededir. Önden ve arkadan çarpmalarda yan hava yastıkları açılmaz.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yani perde hava yastığı varmıdır? dirseklerdeki çerçevede airbag yazısı olmaması perde hava yastığı olmadığı anlamına gelmiyormu?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen yan hava yastıklarınız koltuklarda.... Ancak direklerde yazı olsaydı orada da perde hava yastığı var anlamı taşırdı... Ancak direklerde yazı yok ise yalnızda ön ve yan hava yastığı var demektir...

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynen yan hava yastıklarınız koltuklarda.... Ancak direklerde yazı olsaydı orada da perde hava yastığı var anlamı taşırdı... Ancak direklerde yazı yok ise yalnızda ön ve yan hava yastığı var demektir...

tşk ilker