::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az çok biliosun heralde ama yinede sölim atatürk oto sanayi sitesi var bide bitane daha vardı unuttum sadece benim içine girdiğim 5 tane çıkmacı vardı ve adamlarda herşey var..
fiyatı başta çok çekiyolar haberin olsun..
elektrki ayna kumandası sormuştum sıfırı 30 lira falandı bitanesi 20 istedi biri 30 mu ne demişti :D gerçi bunlar pazarlık etmediğim fiyatlar..

adama diosun ya çıkma fiyat nie pahalı hemen dio sana senin arabanın hurdası kaç milyar sen bilion mu falan... yani 500 milyonluk sıfır tampon dielim sanmaki 100 e falan alırsın :D yani çokta bilmiorum ama fiyat konusunda acayip kurnaz bu çıkmacılar

verdiğin bilgiler için saol oralara bakmak lazım.fiyat konusunda bastırmak lazım demekki :D

othersider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkaten Atatürk oto sanayideki çıkmacılar sanırım biraz daha pahalı... ben arabanın onarımını orda yaptırmıştım, kasko karşıladığı için bütün parçalar orjinal GM.. can sıkıntısı içinn sanayide gezerken çıkmacıları dolaştım inan orjinal ile çıkmalar arasında o kadar fark yok.

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsam artık hazır.şimdi çekimlerden geldim.resimler elime ulaşır ulaşmaz siteye eklerim...

mycorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haz008.jpg

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktım fakat ıstedıgım gıbı bulamadım ,corsa 'a jant bakarken neye dıkkat etmelıyım yardımcı olursanız sevınırım pek anlamıyorum bu bijon dan fln sanırım orj halı 14 ınc jantların.