Corsa Rot Balance Sorunu

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar,

Benim aracım düz yolda giderken sola çekiyordu. Servise götürdüm anlattım tamam dediler baktılar sol ön lastik 3mm dışarıdaymış o yüzden sola çekiyormuş. Yaptık dediler aldım Buarada fiyatı 40 Ytl. Baktım araç busefer de sağa çekiyor ve ön taraf biraz ses yapıyor. Yani bu rot balance olayını avrupa yakasında adam gibi yapabilen biryer varmı bildiğiniz? Birde fiyatlardan haberi olan var ve yardımcı olabilirse çok sevinirim.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var sola direksıyon yamuktu yanı sola cekıyodu sonra rota soktuk aracı bıde lastıklerın yerlerını degıstırdık sımdıde saga yamuk dıreksıyon yanı saga cekıyo nasıl iş bende anlamadım,anlayan arkadaslar bı yardımcı olsunlar lutfen.

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar istanbul anadolu yakası için eski topkapı maksinin araka tarafında yani topkapı odağın arkasında gaziantepli rotbalans var işini iyi yaparlar adamlar bi oraya götürün isterseniz

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rot kolları yapabilir sesi ayrıca lastik artık balans tutmuyoda olabilir km yaptınız lastikler ile :confused:

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Atatürk Sanayi Sitesinde Hunter Lastik var.Orası iyidir.

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerle 25000 falan gidildi sanırım. çok rahatsız oluyorum artık daha şimdi kocaeliden geliyorum yani direksiyonu 1 saniye bıraksam araba şerit değiştiriyo. bidaha bir baktıriyim ozaman sanayi sitesindeki yere, çok sıkıldım bu rottan artık birtürlü araba doğru gitmiyo