CoRsA TEAM

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model CORSA GLS 1.4 16v Otm vites 41.000km de satılık aracım var bilginize arkadaşlar

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomobil piyasasi cok canlandi. gercekten 1.3 essentialara 22 23 liralar istenebilecegi aklimin ucundan gecmezdi bundan 3-4 ay kadar once. ancak simdi durum boyle oldu. iyi mi oldu kotu mu oldu bilinmez. ancak araba almak gercekten cok guclesti.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istiyoruz ama bakalım veren olacak mı :)

abi simdi acik konusmak gerekirse ben 1.3 cdti essentia arabaya 23 lira para baglamam. ama bunu diyorum da 23 liraya baska ne alinabilir. butun araclarin fiyatlari uctugu icin durum neyi gosterir gorecegiz. mazot fiyati da biliyorsun uctu artik. 1.6 litreye kadar lpg li araclar artik ayni ekonomiyi sunuyor. dolayisiyla 1.6 benzinli o fiyatlara 2005 civic alirdim gibi geliyor. ustune teleflex lpg..

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi simdi acik konusmak gerekirse ben 1.3 cdti essentia arabaya 23 lira para baglamam. ama bunu diyorum da 23 liraya baska ne alinabilir. butun araclarin fiyatlari uctugu icin durum neyi gosterir gorecegiz. mazot fiyati da biliyorsun uctu artik. 1.6 litreye kadar lpg li araclar artik ayni ekonomiyi sunuyor. dolayisiyla 1.6 benzinli o fiyatlara 2005 civic alirdim gibi geliyor. ustune teleflex lpg..

ben fiyatı şimdilik o civarda tuttum da aslında aklımdaki rakkam 20 bin tl (ki aracımın değeri de odur diye düşünüyorum). kademeli olarak düşürücem. hayırlısı bakalım.