Corsacılar aracınız ne kadar yakıyor ???

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ittiriyor arabayı :):) :kop::kop:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hee mal gibi gidio :) 632 km dir o... bi bira çakınca 6 yı 9 görmüştür uurcum :):):)

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde aracım 2004 corsa 1.4 90bg twinport bu aracla 500km nın ustunde yaptım dıyenlere ınanmıyorum benımde aracım 41de ve bakımlı 420-450 arası degısıyor

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde aracım 2004 corsa 1.4 90bg twinport bu aracla 500km nın ustunde yaptım dıyenlere ınanmıyorum benımde aracım 41de ve bakımlı 420-450 arası degısıyor

keşke Ankara'da olsaydınız da, size geçen hafta sıfırladığım km. gösterseydim.. 575 km.'di..

benim aracımda 48 bin km.de, eğer 3bin deviri geçmeden kullanırsanız, biraz daha fazla gidersiniz.. ben birkaç kez dayanamadım ve ibreyi sona dayıyarak gittim.. ona rağmen 575km. gittim..

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke Ankara'da olsaydınız da, size geçen hafta sıfırladığım km. gösterseydim.. 575 km.'di..

benim aracımda 48 bin km.de, eğer 3bin deviri geçmeden kullanırsanız, biraz daha fazla gidersiniz.. ben birkaç kez dayanamadım ve ibreyi sona dayıyarak gittim.. ona rağmen 575km. gittim..
valla hojam ınanmak ıstıyorum ama aynı aractan bendede var hatta bu 2.corsam ilkide oydu ve ınan ne kadar dıkkatte etsem 500bulmuyor benım enjoy jantlar agır onun etkısı varmıs ama bu kadar faketmezkı

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara düzlük. yollar genış trafıgı ıstanbula gore çok az. boyle dusunmelısın mevlut. bende hondam la 500 km yı goremıyorum 1 depoya.. 43 litre. ama sehır dısından adamlar 600 -650 km lerden bahsedıyorlar.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hojam ınanmak ıstıyorum ama aynı aractan bendede var hatta bu 2.corsam ilkide oydu ve ınan ne kadar dıkkatte etsem 500bulmuyor benım enjoy jantlar agır onun etkısı varmıs ama bu kadar faketmezkı

dediğim gibi, 3bin deviri geçmezseniz büyük ihtimalle şuan yaptığınız km.den en az 50km. farkeder.. nasıl kullandığınızı bilmiyorum, ondan pek yorum yapamıyorum..

bende bu Corsa C'den önce, Corsa B vardı.. hiç sakin kullanmıyordum onu, ve 400km. yaptığında seviniyordum az yaktı diye.. ama bu aracı yeri geldiğinde hızlı kullanıyorum, ve öğrenci olduğum için benzin derdiyle uğraşmamak amacıyla 3bin deviri geçmiyorum..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim gibi, 3bin deviri geçmezseniz büyük ihtimalle şuan yaptığınız km.den en az 50km. farkeder.. nasıl kullandığınızı bilmiyorum, ondan pek yorum yapamıyorum..

bende bu Corsa C'den önce, Corsa B vardı.. hiç sakin kullanmıyordum onu, ve 400km. yaptığında seviniyordum az yaktı diye.. ama bu aracı yeri geldiğinde hızlı kullanıyorum, ve öğrenci olduğum için benzin derdiyle uğraşmamak amacıyla 3bin deviri geçmiyorum..

kaç lıtre benzın alıyo efe senın depo. yanı ışık yanına full kaç lıtre alıyo. depon 40 lıtre onu bılıyorum. bide 1 depoyla ortalama kaç gun ıdare edebılıyosun. benım gıbı ogrencı arkadaslar ayda benzıne ne kdr masraf edıyor mrk edıyorum :)