Corsa'm 7800 km de baskı balata yedi!!!

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C 7800 km de baskı balatayı yaktı..Araç yetkili serviste .Kullanıcı hatası deyip garanti kapsamına almayabilirlermiş!...Nereye şikayet edilir ,nasıl davranılır .Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...Şimdiden teşekkürler...( Araç easytronic )

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7800 :S bi gariplik war. al o baskı balatayı garanti kapsamına almayanların başına at bakalım bu garanti dahilinde miymiş değilmiymiş?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşımın megan dizel aracının 52000 de bitmişti yazın istanbuldan izmire geldi servise gittik söküldü kullanma hatasından karanti kapsamı dışıda bıraktılar.Dur kalklarda ayak pedaldan çekilmemiş raporu tuttular.
Geçmiş olsun :good:

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7800 de baskı balata mı yanarmış ya, ben de tırstım şimdi, bende de easytronic var 5500 de...

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronik oldugu icin aracın kullanım hatası olamaz ne yapmıs olabilirsin ki balataya debriyaj yok bikere en fazla aracı 5 vitesten 1 e atmıs olabilirsin oda saten şanzımanı bitirir tüketici hakları koruma dernegine git anadolu yakasında pendikte avrupayakasında nerde bilmiyorum ama googlede arat bulabilirsin canını okur onlar...

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haydarman' Alıntı:
7800 de baskı balata mı yanarmış ya, ben de tırstım şimdi, bende de easytronic var 5500 de...
sıkma canını şanssızlık olmus onda ama sanmam degistirirler mutlaka garantiden benim aracımda easytronik 55.000 km de daha tık yok..ah bide sabahları çalıssa :(

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde erken gidio zaten bide kullanım şartları ve kullanıcıda etkili bnce garatilik bi durum yok

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok abi sende ne yaptin 7800 km diyo yaa

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi baskı balata muhabbettine garanti vermezler yaa...ama easytronic bişe diyemiyorum...geçmiş olsun...