corsaya 17 jant

BLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 araba yakısır ama bıraz sorunlar yasarım dıye dusunmeye basladım hıc 17 takılı bır opel aracı olan yok mu bı resımlerı koysada gorsek sorunları ne oluyo bı de onları ogrenelım ılk once gorunum

bende jant işini düşünüyorum ve biraz askıya aldım ama
servise jantlara göre lastik ebatlarını sorduğumda ( corsa c için )
17'' seçeneği sunmadılar yani arabayı üretenler diyor ki :) 17 alma ciğerim
biz bunu ona göre yapmadık:good:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama hızdan duser

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninki 190 deilmi sana 18 o zaman :rolleyes: ....walla bende 16 ya dönmek istedim erman ama ofsetten dolayı olmadı :(
yoruo gerçekten arabayı ama görünüş 17 de on numara...
Öncelikle maşallah aracın 10 numara bildiim bi araç. Sendeki 17 ler kasmaz zaten arabayı Superleggera lar 7 kg bundan daha ne kadar hafif olabilirki bi jant 16 da bile çok nadir bulursun bu ağırlıkta bi jant ;)

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 205 45 16 taktrmayı düşünüyorum.hiç taktırma bu boyutu diyebilecek kadar sorun yaşadınmı..serviste corsa c ler için uygun lastik ebatlarını sordum...

195 45 16
205 45 16
ve
215 40 16 söylediler 16 inçlerde max bu boyutlar..yay yok bende...ayrıca yol tutuşu ve arabanın gidişine etkisi nasıl olur bu ebatlarda yada tavsiye edilecek bi ebatta??

205 lik taktırıp da çok fazla sorun yaşayanlar oldumu?

sorun oluyor nasıl dersen ofsetliyse jantın yayla birlikte sürtme yapıyor birkaç işlem sonrasında sorun kalkıyor ama ofseti yoksa jantın sürtme de yok 205 45 16 bikere yol tutuş virajlara giriş bakımından çok iyi birazda lastiğin kaliteside önemli.yolda gidiş bakımından yada arabayı yorma bakımından benim araçda bi değişiklik olmadı senin ki 1.3cdti sanırım sorun yaşayabilirsin ama bence 195 tak derim başın ağrımaz :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa ve 17 jant konusu tam olarak net bır cvp alamadım servıse bende sordum olmaz dedıler ama etrafımda takıp kullanan lar var su bır hafta ıcınde karar vermelıyım artık cok uzadı yoksa 185 55 15 yapcam aynı jant olacak sadece tekerlerı degısecem kafamda tam netlesen bır sey yok daha yardımmm