çözümü bulundu sanırım ustalar yardım

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederim yorumlarınız için bende aynısını dedim bugun ustaya bu araç bogaz kelebegı temızlendı somun dusunce arac ustunde monıfolt sokuldu sonra bujı ve bujı kablosu değişti bu sorun ortaya cıktı onun ıcın sen bunun bogaz kelebegını ve manıfoltu tekrar sök ve bak dedim usta 700-800 tl fıyat cıkardı egr temızlenecek ust sılındır kapak sokulecek sonra manıfolt sokulecek contaları bırde egzoz sıboblarımı neymıs onlara bakılıp contası kecesı yagı fılan saydı da saydı sırf sılındırcı 200 tl alıyormus bı manıfolt bu kdr masraf acıyor artık deli olucam

Dostum Kenan, sahibinden.com da dolanırken gözüme çarpmıştı, biraz bakınmıştım o zamandan aklımda kalmış "" HAYALINIZDEKİ ARACA KAVUŞUN!!!TÜRKIYENIN ILK NOTER ONALI SÖZLESMELİ KİŞİYE ÖZEL ARAC ÜRETİMİ YAPAN GARAJ I ARTIK HİZMETİNİZDE!!!!!TORES GARAJ ESKİŞEHİR!!! https://www.facebook.com/ ADRESİNDEN YAPTIGIMIZ İŞİN KALİTESİNİ GÖREBİLİRSİNİZ!!! 0222 221 84 "" sloganıyla dolanıyor arkadaşlar ama, ismini cismini pek bilmiyorum, zaman sıkıntın yoksa bir araştırmanı tavsiye ederim. Olmazsa Afyon'da AF Opel var, sadece opel üzerine bir özel servis, seyitgazi üzerinden 1.5 saatte sakince gelebilirsin :)

reklam gibi olup kurallara aykırıysa özür dilerim, malum opel garaj sponsorumuz...sorun varsa editleyiveriniz.