Cruise Control Taktıranlara Bir Soru? (araştırma)

Aracınızda Tesisat Ne Durumdaydı?

• Kullanılan toplam oy
    40

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astra Elegance aracı olan biri taktirmiş olsa ya bu CCyi :) ondan referans alsam.

sözde büyükşehirde yaşiyoruz hiç bi halt yok.. dogru düzgün usta yok servis yok. sadece yağ değitirmeye mi servise gidecez :S

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi hazırdı sadece kol takıldı birde yazılım atıldı uzun yolda bayağı zevkli oluyoo:))

su ana kadar tüm G kasa elegance modellerde tesisat hazirmiş. benimkide 2001. e 2004te yapan 2001de de yapmistir herhalde..

servislere küfür etmeye basliyorum inceden ben..
bi tech2 bulup programi açtirmam lazım..

op com kiralayan var mı :):) yada izmitte op comu olan??

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
valla bende servis servis gezdim yok servise girmesi lazım dediler yok tesisat lazım dediler sonunda mustafa arkadaşımızın yönlendirmesiyle ikitellideki ctr gittik baktı arabaya herşey hazır dediler bede 120 tl ye takktırdım

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayi istanbula götürebilsem. orda adam akıllı bi servise gidecemde..

off şans işte

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket güncel :):)

astranot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabam 2001 astra G Elegance ankara opan'da cc taktırdım hemde 1 günde çalışan arkadaşlar işi bilmediği için anladığım kadarıyla türkiyedeki ustaların %95 işi bilmiyor servise gittiğimde sinyal kolunu ve debriyaj müşürünü taktılar aklınca tech2 cihazından seyir kontrolün aktif hale getirdiler deneme sürüşüne çıktık aktif değil yani çalışmıyor sonra geri servise girdik uğraştı uğraştı olmuyor servisin ustabaşısı geldi kontrol etti beyne giden tesisatın olmadığı arkadaş beyne tesisatı tam bir gün içerisinde çekti zannedersem yarım saatte olması gerekirdi diye düşünüyorum kısacası benim aracımda beyne giden tesisat yokmuş sadece direksiyonda ve debriyajda varmış bunun maliyetide 150 TL idi 2,5 sene önce

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ayni araçlara sahip oldugumuz icin bende de durum boyledir sanirim.
kol felan takılı zaten benim. sadce tesisat kaldı. ama opelin boyle aptalca bir davranista bulunmasi çok saçma. direksiyona tesisat koyup oraya koymamak. basit bir davraniş..

en kısa zamanda aklı basında bir elektirikçi. yada servis bulacam..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dostum ankarada olsan ,hemen hallederdim. ve ortalama 2 saatte işin tamam. servisler insanı opelden soğutuyor.