Cruise control taktırmak isteyenler

MTT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ruhsatın bir sayfasında Z yazıyor bir sayfasında X yazıyor. Ben anlamadım bu işi. 2001 corsa comfort 1.4 16V benzinli araçların motoru Z mi X midir? Öğrenebilirsem çok sevinirim.

selam 2005 ve sonrası corsa'larda motor numarası Z ile başlıyorsa bunlara takılır servis takıyor herşey dahil. 145,-YTL.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün bende opise gittim 2001 edittion z motora cruise control takılmaz dedi şaşırdım ustalar bir haber verin usta sanki biraz salladı gibi geldi olmazsa başka bir yere bakayım uzun yolda büyük rahatlık

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Çok para vermissin ne ole?? bende 45.000 ve 60.000 bakıma götürdüm yakın zamanda 75.000 e götürcem ama telefonda yağ değişimi dahil 250 YTL konuştum clupcard indirimli

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Arkadaşlar merhaba,

Dün 15000 bakımı için Opel Balkan bıraktım vede cruise control takın dedim. Fakat servisten almaya geldiğimde takılmadığını gördüm. Neden takılmadığını sorduğumda ise benim aracıma takılamayıcağını söylediler. Aracım 2006 Corsa 1.3 CDTI Silverline. Sizce doğru mu yalan mı bir bilen varsa lütfen beni aydınlatsın.

:mad:
ANA KONU BU İDİ GALİBA..

CDTİ motorlara ne yazik ki cruise control olmuyormuş.. Debryaj ile ilgili bir uyumsuzluk olduğunu söylediler bana servisten.. tum benzinlilere takılıyor ancak CDTİ corsalara olmuyor..yoksa bende taktırıp uzun yolda keyfime bakacaktım. :(

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama sitede corsa cdti aracı olupta cruise control taktıran arkadaşlar var ..

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2 ay önce odak'ta bakıma gittiğimde 150 YTL gibi bir fiyat verdiler.Ama ekstradan lastikleri değişmem gerektiği için öteledim.CDTİ lara takılıyor ve serviste takılabildiğini söyledi.