Cruise control taktırmak isteyenler

cryp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soru1) ya ben sıfır astra enjoy aldım haftasonu,cruise control artı kartel muhafaza için ekstradan 200 ytl verdim,kazık mı yemişim acaba?soru2) ben de sabitleyince göstergede hiçbir ışık yanmıo cc ile alakalı,babamda vectra edition var onda ibre göstergesi yanıo,ama bende ışıklı bi uyarı yok,acaba problem mi var???

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu cruise control dediğiniz minicik bir kutu ve bütün araçlara takıla bilen bir sistem ahım şahım bir şey değil kendiniz bile takarsınız sahinbinden.com dan benim arkadaşım 150 euroya aldı golf e taktı ustaya götürdü 50 milyonda ustaya verdi zaten şemasıda içinden çıkıyor usta bakdı zaten zor bir şeyde yok adam takdı içeri şalter verdi boş bir kısma oldu bitti

bu servislerin hız sabitleyici böyle sorun etmesinin nedeni tabiki resmi servis olmaları hareket alanları kısıtlı yoksa isteseler her tür opele o sistemi takarlar onu kendileride biliyor yazılım olayına gelince ben 3 kez software yenilettim hız sabitliyecinin beyinle ne alakası var anlamadım neyse servis işde vardır ibr bildikleri

şunuda diyim curise control çok güzel bir sistem özellikle uzun yolda çok ekonomi sağlıyan ve trafik kurallarına uymanızı sağlayan bir sistem ama işlevi tek uzun yolda zaten 80 den sonra devreye giriyor istanbul içinde de devamlı sabit 80-90 la gidilicek yol yok her yer trafik yani toplasanız işinize yılda bir yada iki kez yarar ama o bir iki kez içinde inanın değer

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
whiteman hayırlı olsun..
emeğine sağlık resimler için teşekkürler...

teşekkür ederim.
önceki mesajımda da belirttim montajı zor değil programlaması zor tech2 ile model motor seçimi yapıp program yükleme aşamasına geliniyor tech2 hemen yüklemeye başlamıyor onay alınmasını istiyor ve bilgisayardan cihaza onay veriliyor ve programlamaya öyle başlanılıyor...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu cruise control dediğiniz minicik bir kutu ve bütün araçlara takıla bilen bir sistem ahım şahım bir şey değil kendiniz bile takarsınız sahinbinden.com dan benim arkadaşım 150 euroya aldı golf e taktı ustaya götürdü 50 milyonda ustaya verdi zaten şemasıda içinden çıkıyor usta bakdı zaten zor bir şeyde yok adam takdı içeri şalter verdi boş bir kısma oldu bitti

bu servislerin hız sabitleyici böyle sorun etmesinin nedeni tabiki resmi servis olmaları hareket alanları kısıtlı yoksa isteseler her tür opele o sistemi takarlar onu kendileride biliyor yazılım olayına gelince ben 3 kez software yenilettim hız sabitliyecinin beyinle ne alakası var anlamadım neyse servis işde vardır ibr bildikleri

şunuda diyim curise control çok güzel bir sistem özellikle uzun yolda çok ekonomi sağlıyan ve trafik kurallarına uymanızı sağlayan bir sistem ama işlevi tek uzun yolda zaten 80 den sonra devreye giriyor istanbul içinde de devamlı sabit 80-90 la gidilicek yol yok her yer trafik yani toplasanız işinize yılda bir yada iki kez yarar ama o bir iki kez içinde inanın değer

ben bir çok özel servisle görüştüm yetkili servislede görüştüm bazısı buna takılmaz dedi bazısı çok pahalıya gelir dedi ama asıl sebeb ya bilmediklerinden yada programlayamadıklarından
fakat senin dediğin gibi opellere bir kutu al tak içeriye şalter verle olmuyor resimle gösterdim kesinlikle ve kesinlikle tech2 ile program atmadan çalışmıyor en az 1 saat uğraştılar bilgisayardan onay verdikleri programın ismide TIS2000 galiba uzaktan öyle gördüm yükleme aşamasınıda resimleyecektim ama sorunla karşılaşınca unuttum
ayrıca hız 80-90 değil 30 dan sonra devreye giriyor şehir içinde de pekala kullanılıyor hatta sizi sollayanlarada kıl olmuyorsunuz giden gitsin diyorsunuz nasıl olsa sabit hızdasınız ;)

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soru1) ya ben sıfır astra enjoy aldım haftasonu,cruise control artı kartel muhafaza için ekstradan 200 ytl verdim,kazık mı yemişim acaba?soru2) ben de sabitleyince göstergede hiçbir ışık yanmıo cc ile alakalı,babamda vectra edition var onda ibre göstergesi yanıo,ama bende ışıklı bi uyarı yok,acaba problem mi var???

c1 yetkili servislerde kampanya var karter muhafazaları 50 ytl ye takıyorlar cruise controlde 150 civarı fiyat normal
c2 Uyarı ışığı bende de yanmıyor takan usta söylemişti yanmaz diye bende çok üstelemedim nasıl olsa devrede olup olmadığını biliyorsunuz

cryp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c1 yetkili servislerde kampanya var karter muhafazaları 50 ytl ye takıyorlar cruise controlde 150 civarı fiyat normal
c2 Uyarı ışığı bende de yanmıyor takan usta söylemişti yanmaz diye bende çok üstelemedim nasıl olsa devrede olup olmadığını biliyorsunuz
teşekkürler arkadaşım:good:

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne kadar da kolaymış yawww.:) :) :)
peki o halde nasıl her araca oluyor birde onu açıklarmısınız.acaba SLx lere takabilirmisiniz.haaa dersen ki ben 90 la giderken jikleyi çekerim sabit hızda devam ederim ona sözüm yok.
hem 150 euro(yaklaşık 300 ytl) verip alacaksın hemde 50 ytl işçilik verip taktıracaksın dimii.ee ben 120ye taktırdım.hem dahada güvenli oldu.
herkes yorum yapmakta özgür ama bilmeden de konuşmak şık durmuyor.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadasım beyinle alakası yok demişsinde. frene basınca bu zırbırtı nasıl sistemden çıkacak. hadi onuda geçtim. adama kendin takarsın demişsin. debriyaj telini nasıl değiştireceksin anlat bakalım bizde öğrenelim.