Cruise control taktırmak isteyenler

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz öncesi bende taktırmayı düşünüyorum fakat dizel auris i olan bir arkadaşım sonradan yetkili servisle konuşmuş.Takarız ama 2-3 yıla arabanın beyninde sıkıntı yaşarsın sen bilirsin yinede istersen yaparız demiş..

böyle birşey opel içinde doğrumudur acaba ???

drakyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben geçen opel erzurum servisinde sormuştum 80 ytl dediler siparişi vermiştim gelmiş 31.05.08 de taktıracam hız sabitleyicimi taktırınca bilgilendiririm.

aecengizhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi model olursa olsun fabrika cikisi olarak gerekli tesisat daha onceden takildiysa arabaniza ucuz bir meblaya hiz sabitleyici taktirabilirsiniz..servise gidip kontrol ettirmeniz yeterli bence,,,mesela ayni model bir arabada varken digerinde olmayabilir tesisat...ama taktirmanizi tavsiye ederim...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu konu açıldığında bütün arabalara takılır demişdim kanıtıyla ispatıylada sunmuşdum ona rağmen bazı arkadaşlar beni yalancı yerine koymaya çalışmışlardı ama artık bu ürün türkiyeyede girmiş satılıyor biraz tuzlu ama var nihayetinde arabasına dijital opelde uymayanlar taktırmak isterse aşağıdaki adresden alıp bir ustaya taktırabilirler

http://www.otopol.com/product_info.php?cPath=1148_1208&products_id=105285

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
slm arkadaslar hız sabıtleyıcı olayıda guzel oluyormus belkı konusu degıl ama yol bılgısayarı taksak sılgı kolu ıle bılgı ekranı taksat olmuyormu marek ettım bılen yokmu arkadaslar daha ayrımtılı bılgı ıstıyorum yolbılgısayarı olmuyan arkadaslar da belkı yaptırabılır:)

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı takılır ama çok masraflı olur araba sekötründe imkansız diye bir şey yokdur ama yol bilgisayarı yapıcağına sana bir fikir veriyim ondan daha ucuza daha güzel carpc yaptırt arabana daha iyi ben burda carpc konusu açdım bir tane ona bak istersen 600 dolar civarıydı

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yol bilgisayarı takılır ama çok masraflı olur araba sekötründe imkansız diye bir şey yokdur ama yol bilgisayarı yapıcağına sana bir fikir veriyim ondan daha ucuza daha güzel carpc yaptırt arabana daha iyi ben burda carpc konusu açdım bir tane ona bak istersen 600 dolar civarıydı
dogrudur ama takanlar var sınyal kolu bılgı ekranı degıstırmek kolay arkada bos kablolar var yazılım atmakmı gerekıyo bılgısayarlı bılgı ekranı arkasına yermı var bosta kalan kablalolar acaba sagol kardes