Cruise control taktırmak isteyenler

ozcanhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.2005 atra classic aracıma hız sabitleyici taktırmak için bugün urfadaki opel bayii Gapel'le görüştüm. aracımın şasi numarasından bakıp takılabileceğini söylediler. parça ücretinin 270 tl işçiliğin de 60 tl gibi bir fiyat olduğunu söylediler. sizce uygunmudur.

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
slm aracım aracım z16xe1 zafira enjoy twinport geçiyor bu aracımda ben debriyaj müşir soketini bulamadım takan veya taktıran var mı.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa c için sordum bana da aynı fiyatı verdiler... çok da gerekli değil aslında dedi usta ama ben uzun yol yapan birisiyim özellikle yazları yaza çıkmadan taktırsam mı taktırmasam mı karar veremedim... ben özele sormuştum bu arada... sizin ki yetkili servis ise fiyat baya iyi...

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
bende corsa c için sordum bana da aynı fiyatı verdiler... çok da gerekli değil aslında dedi usta ama ben uzun yol yapan birisiyim özellikle yazları yaza çıkmadan taktırsam mı taktırmasam mı karar veremedim... ben özele sormuştum bu arada... sizin ki yetkili servis ise fiyat baya iyi...
[MENTION=48740]ksk_corsa[/MENTION] aracınıza cruise control çok rahat takılabilir. forumda malum, bununla ilgili bir çok konu var. 2 sene oldu ben takalı, 1 sene boşuna cc'siz gezmişim ;) parça fiyatı şu anda servislerde 170-200 tl civarı. işçilik de 100 tl alınsa ancak 300 tl'ye bu iş biter. kendiniz takarsanız 170 tl internette orjinal parça fiyatı.

ilhdmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay önce taktırdım 2006 astra h easytronik aracıma. müthiş bir buluş kendisi, ayak uyuşukluğu ve ağrısı tamamen ortadan kalkıyor. arabadan yorgun inmiyorsunuz artık. ayrıca bende yakıt tasarrufu da yaptı. taktırmak isteyen bir gün bile durmasın hemen taktırsın. işçilik dahil yetkili serviste 220 ye taktılar

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraz terimlerin ve aracın yabancısı olduğum için az da olsa kafam karıştı.benim araca takılıp takılmayacağı konusunu tam çözemedim :)
hız sabitleyici bi önceki aracımda vardı.kesinlikle mükemmel bi icat.
aracın motor numarası Z16XE diye devam ediyor. bilgi verebilmeniz mümkün mü acaba.
2001 astra comfort.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraz terimlerin ve aracın yabancısı olduğum için az da olsa kafam karıştı.benim araca takılıp takılmayacağı konusunu tam çözemedim :)
hız sabitleyici bi önceki aracımda vardı.kesinlikle mükemmel bi icat.
aracın motor numarası Z16XE diye devam ediyor. bilgi verebilmeniz mümkün mü acaba.
2001 astra comfort.

:)
vallahi çok teşekkür ediyorum bu güzel cevap için.
inşallah ilk müsait zamanımda ben de taktırayım :)

gulay5796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar ... arkadaşlar astra classic 1.4 twinport 2008 z ile başlayan motor nolu araca hız sabitleyici takılabilir mi.. takılabilirse maliyeti kaça çıkar teşekkürler