Cruise control taktırmak isteyenler

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 Zafira B Cosmo 1.6 lpg li manuel vites aracım için parça ve işçilik ne tutar acaba ?

En son Zafira a elegance otomatiğe takmıştık. 40 liraya kol almış ve aktifleştirmiştik. Sizin aracın kol fiyatı ne kadar bilemiyorum ama birde debriyaj müşürü ihtiyacınız olacak. Müşür 40 tl civarı.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2.0 motor vectralarda aktifleştirmeye gerek yok direk çalışıyor.motoru bulun gerisi kolay

Sony Z5 ile gönderildi

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan

Baytas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstadlar merhaba benim aracım 2001 model 1.6 Z16XE motor kodlu vectra comfort.Bende cruise için heveslendim.Kolun orayı söktüm ama sinyal kolunda baska soket yok etrafinda bosta duran soket te yok.Galiba tesisat cekili degil

SM-G925I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurcom60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tesisat yok. Çekmeniz gerekiyor. Cc kol ve debriyaj müşürü almanız gerekiyor. Ben öyle yaptım. Kolay gelsin. En zor kısmı kabloları motor kısmından içeriye geçirmekti. Uğraşmaya değer. Özelllikle uzun yolda çok keyifli.

Üstadlar merhaba benim
aracım 2001 model 1.6 Z16XE motor kodlu vectra comfort.Bende cruise için heveslendim.Kolun orayı söktüm ama sinyal kolunda baska soket yok etrafinda bosta duran soket te yok.Galiba tesisat cekili degil

SM-G925I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadik82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model Opel Corsa D kasa 1.2 Benzinli Twinport Essentia Easytronic otomatik aracıma cruise control taktırmak istiyorum(ammada uzun yazdım ha aracı: D) Forumların altını üstüne getirdim. Envai çeşit yorum okudum. Duygudan duyguya girdim. Psikolojim bozuk bir halde nihayetinde buraya yazmaya karar verdim. Sorum şu: Mümkün müdür üstadlar?
Motor no: Z12XEP

Neredeyse 2 yıl sonra hortlayacak konu. Neyse...

wendor11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yapmak istiyorum 98 vectra cd otomatik sinyalin orda soket var bana ne gerek ve nerede bulabilirim maliyet ile ilgili bilgi verirseniz

Son düzenleme:

bildem23

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Opel Astra g 2002 otomatik vites araç için (motor z16) cc kol ve programlama yeterli mi?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kol+program+gerektiği kadar tesisat çekilecek.

Sony XZ cihazımdan gönderildi