cruz control

astranot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CC

marhaba ben 3 sene önce CC yetkili serviste (ankara opan) tesisat + debriyaj müşürü + fren müşürü + sinyal kolu 150,00 TL'ye taktırmıştım tesiat çekmek istenirse beyin ile sinyal kolu arasında bir kablo çekilecek işlem yapılırken bakmıştım işi bilen birisi için basit bir iş işi bilmeyen birisine düşerseniz uzun sürüyor çok fazla para vermenizi tavsiye etmem araç CC de daha fazla yakıt harcıyor bilginize

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Z16XE motor eğerkı takılıyorsa nıye serıstekınler debrıyaj musurumuydu fren musurumuydu neyse musur olmadı ıcın takılmaz dedı ayrı yetten tesısat cekılmesı lazım dedıler

bu cc hangı mahzemeler gıdıyor bılen varmı
evet ayrıetten tesısat cekılcek benımde debrıaj mushurune kablo gelıyodu kolada kablo gelıyodu ama thck2 tanımadı beyıne gıden kablo eksık onu tamamladılar cc kontrolum tam anlamıyla aktıf oldu ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
marhaba ben 3 sene önce CC yetkili serviste (ankara opan) tesisat + debriyaj müşürü + fren müşürü + sinyal kolu 150,00 TL'ye taktırmıştım tesiat çekmek istenirse beyin ile sinyal kolu arasında bir kablo çekilecek işlem yapılırken bakmıştım işi bilen birisi için basit bir iş işi bilmeyen birisine düşerseniz uzun sürüyor çok fazla para vermenizi tavsiye etmem araç CC de daha fazla yakıt harcıyor bilginize
cc fazla yakıt harcamıyor sıze katılmıyorum 1200 km duble gaz bastım uzun yol kımı 1,2 saat cc kullandım depo depo gaz alırken farkını hıssetım sabıt ayagınız 80 90 km cc yaptıgınız da yakıtt dusuyor

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
cc fazla yakıt harcamıyor sıze katılmıyorum 1200 km duble gaz bastım uzun yol kımı 1,2 saat cc kullandım depo depo gaz alırken farkını hıssetım sabıt ayagınız 80 90 km cc yaptıgınız da yakıtt dusuyor

Uzunca kmler test ettim. Sabit 90km yada xx kilometre yakıt tasarrufu konusunda sınıfta kalıyor. Yolun durumuna göre hızlanmak gerek. Örneğin Ankara'ya giderken Can kurtaran'a tırmanacaksınız, tırmanıştan önce önünüzde yokuş aşağı eğim var. Orada Hızı alıp, rampaya girmek daha tasarruflu oluyor. Benim gibi çok sık uzun yola çıkıyorsanız, kendinize hiza alacağınız bir tabelada anlık tüketimi sıfırlayın deneyin. İnişli çıkışlı yollarda cruise control biraz daha fazla tüketiyor. Yada bi yere giderken cruise açın, dönerken yol bilgisayarını izleyerek dönün, arada azımsayamayacağınız fark oluyor. Ama cc, o konfor için değer mi derseniz, değer.

Sabit hız değil de, yol durumuna göre hızı öneririm.

astranot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CC

Emre Ünan arkadaşımızla aynı fikirdeyim ve kullanıp görmekte ayrı bir konu

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar fazla yakıttan söz ediliyor burda? sağladığı konfora değmeyecek kadarmıdır bu miktar?

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım konfor aramıyorum bel fıtığı olduğu ıcın uzun yolla sağ bacağım uyusuyor onun ıcın taktırmak sart oldu

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fırat Merhaba;

Bende de 2006 meriva var. Bende taktırmayı düşünüyorum. Devamlı gittiğim servis hemen yapaılm dedi de şu an maddi durum biraz sıkıntılı aracı yeni aldık malum:) Gittiğim servis Merkez Opel, 3. sanayi sitesi koçtaşın karşısında. Mustafa Usta var orda. Manisadan serdar (meriva) selamı var dersen yardımcı olur. tel no: 0232 4861255

Gerlişmelerden haber verirsen birlikte gider taktırrıız belki de.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konyada hiç taktıran varmı acaba bende taktırmak istyiyorum

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar abi orayı bıliyorum benim .ve gittigim servis var ordaki ustalarıda tanıyor ve benım araba merkez opelde 3gun mısafır kaldı :) oraya gıdersem ayıp olur anlata bıldımmı serdar abı ama yınede tesekur ederım yardımcı oldugun ıcın