Dacia Logan GTI :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten bilmeden boş küpe dırtlayan çok adam var

aracına laf yok güle güle kullan

o fiyata size fazlasıyla yetiyor.

opel gibi adamı kazıklayıp servislerde süründürmüyor.

aynı aracın mcv modelini agır sartlarda kullanıyoruz 140.000 de aracın bakımı dısında bize tek çıkardıgı masraf lastik değişimi silecek değişimi.

50,000 verip opel almıssın yılda 5.000 servise vercen çukurdan kaç yagmurdan sıgın orjinalligi bozma garanti gider bilmemne.

17.000 e dacia alıyorsun servise yılda 500-600 para veriyorsun

varsın plastigi kalitesiz olsun direksiyonu hissiz olsun sonucta çogu arabadan ucuz az yakıyor ve masrafsız.

yürüyüşüde güzel bi arac yalnız fabrika çıkıs lastikleri çok dandik ve abs siz modelleri güven vermiyor.

türkiyede en yüksek yasal hız sınırı 120km %20 aşsan 145 yapar 160 a çıkıp arabayı sallamadan rahatlıkla sürebilirsiniz.

kornası duyulmuyorsa yayaların kulaklarını bi temizletiriz piyasada 100lerce universal korna var eleştirilecek bi durummu bu? begenmeyen değiştirir

Kimse kimseye zorla Opel satmıyor ki,artık bilgi parmaklarınızın ucunda..Bir otomobil , veya her hangi bir ürün almadan önce 1.000.000 kaynaktan araştırma yapabilirsiniz.Mesela ben aldığımız Corsa'nın ne kadar sorunlu olduğunu bile bile aldım..Neden Opel kazıklasın insanları?

2. altı çizili cümle için : 50.000 TL verdiğimiz aracın masraflarının 5.000 TL olması normal değil mi sizce? 100.000 TL verdiğiniz aracın masrafları aynı oranda 10.000 , 500.000TL ye alınan aracın da yıllık masrafları 50.000 TL ...
Tabiki 20.000 Tlye aldıgımız araçların da masrafları o oranda az olacak , bu kriter midir şimdi ?? Ve dediğiniz gibi tüm çukurlardan,kasislerden kaçıp , yağmur yağınca arabayı kapatıyorum,çünkü değer veriyorum kendisine,20.000TLye de almış olsaydım aynısnı yapardım ..

Dacia'ya gelince. Hiçbir Renault modelini sevmediğim gibi Dacia'yı da sevmiyorum.Ancak geçen gün gazetede gördüm "20.000TL altında sıfır araçlar" diye bir makale...Dacia,Chery,Geely,ve birkaç çakma Çin markası otomobil vardı..Dandik dandik otomobiller alacağıma,eğer bütçem onlara yetiyor ise tabiki Dacia alırım..Sonuçta Renault alt yapısı olan bir araç..Renault'u sevmemem de markayı kötü yapmaz,Fransız markaları arasında en gelişmiş markalardan birisi.

Ha 20.000TL param olsa zaten sıfır araç almam o ayrı konu.İkinci el bir Corsa almayı düşünürüm..

Ancak sıfır bir araç için,fiyatına göre en iyisi Dacia.Şu yeni SUV tarzı modeli degerçekten güzel görünüyor..Kazasız belasız sürüşler dilerim,hayırlı olsun aracınız :) Jantlar ile güzel durmuş :)

yılda 70.000 yapıyormusun??

Ben CDTi araç ile 1 yılda 60.000 km , opc ile de 8 ayda 40.000km yaptım ama ikisini toplasak anca 5000TL masraf çıkar.

Son düzenleme:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse kimseye zorla Opel satmıyor ki,artık bilgi parmaklarınızın ucunda..Bir otomobil , veya her hangi bir ürün almadan önce 1.000.000 kaynaktan araştırma yapabilirsiniz.Mesela ben aldığımız Corsa'nın ne kadar sorunlu olduğunu bile bile aldım..Neden Opel kazıklasın insanları?

2. altı çizili cümle için : 50.000 TL verdiğimiz aracın masraflarının 5.000 TL olması normal değil mi sizce? 100.000 TL verdiğiniz aracın masrafları aynı oranda 10.000 , 500.000TL ye alınan aracın da yıllık masrafları 50.000 TL ...
Tabiki 20.000 Tlye aldıgımız araçların da masrafları o oranda az olacak , bu kriter midir şimdi ?? Ve dediğiniz gibi tüm çukurlardan,kasislerden kaçıp , yağmur yağınca arabayı kapatıyorum,çünkü değer veriyorum kendisine,20.000TLye de almış olsaydım aynısnı yapardım ..

Dacia'ya gelince. Hiçbir Renault modelini sevmediğim gibi Dacia'yı da sevmiyorum.Ancak geçen gün gazetede gördüm "20.000TL altında sıfır araçlar" diye bir makale...Dacia,Chery,Geely,ve birkaç çakma Çin markası otomobil vardı..Dandik dandik otomobiller alacağıma,eğer bütçem onlara yetiyor ise tabiki Dacia alırım..Sonuçta Renault alt yapısı olan bir araç..Renault'u sevmemem de markayı kötü yapmaz,Fransız markaları arasında en gelişmiş markalardan birisi.

Ha 20.000TL param olsa zaten sıfır araç almam o ayrı konu.İkinci el bir Corsa almayı düşünürüm..

Ancak sıfır bir araç için,fiyatına göre en iyisi Dacia.Şu yeni SUV tarzı modeli degerçekten güzel görünüyor..Kazasız belasız sürüşler dilerim,hayırlı olsun aracınız :) Jantlar ile güzel durmuş :)

Ben CDTi araç ile 1 yılda 60.000 km , opc ile de 8 ayda 40.000km yaptım ama ikisini toplasak anca 5000TL masraf çıkar.

:alkis::alkis::alkis:
emre sana sonuna kadar katılıyorum süpersin :D

Opel ile bir BMW bir Mercedes karşılaştırılamaz demişsiniz ama Opel'in yeni nesil araçları bu bahsettiğiniz birçok markayı geçecek nitelikte ve bu saatten sonra afedersiniz ama sidik yarıştıracak değil/değiliz Opelciler olarak...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu çok farklı yerlere gitimiş ama okuması zevkli bir konu olmuş.

Dacia yı ben de sevmem ama 20000tl altında sıfır araç olarak en iyisi.

Araç sahibi memnunsa diyecek birşey yok.
Kazasız belasız sürüşler dilerim.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tek tek yazıları okudum sırlar dünyası gibi oldu :):) sonu nasıl bitecekse :)

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renault en güzel cevabı 2009 yılı oto satış rakamlarıyla vermiş arkadaşlar.hiç merak edip bakan oldu mu

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arabnin rengi ve gorunusu cok cok diri. gule gule kullan kimseye bakma cvp verme...
ben cok begendim... Allah kaza bela vermesin

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız gayet güzel. Güle güle kullanın. Tertemiz de bakmışsınız. Fiyat/kalite olarak son derece başarılı bir araç bence.

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen seviyosan mesele yok.
En iyi araba kendi arabandır...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son 5 msj a bakınca olması gereken bu dedim

beni kızdıranda opel den hesaplı olan aracları kücümsemenzdi