dar yanaklı teker ve çelik cant!!!

huskee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabamda 215/45/17R lastik ve çelik cant var çok güzel görünüor ama lastiklerin yanakları dar olduğu için en ufak bi çukur veya tümsekte direk canta vuruor ve içim cız edior her çukura girişimde. ve sırf çukurlara yavaş gireyim die fazla hız yapamıorm daha büyük cukurlarda ve keskin dönüşlerdede çamurluklara sürtüo teker yani anlıyacağınız sürüş keyfi oldukça düşüor ve kendimi kasıorm araba sürerken ne yapmam gerekir bundan kurtulmam için spor yay taktırmam çözüm olabilirmi taktırırsam nasıl bi spor yay taktırmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim keyifle araba sürmek istiyorum yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

jeansatar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..............................................................................

Son düzenleme:

huskee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamda arkadaşlar 40la bile çukura girsem cantlardan ses gelio ben geçtim 100ü 200 ü hem bizim buralarda TEM de yokki :sorry:

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım neden daha geniş yanaklı lastik denemiyorsun; yani herşeyin bir bedeli var önemli olan konfor ve rahatlık kasmadan gezmek ise bunu bi düşün

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben de 17" jant ve 225 65 17 lastikler vardı daha sonra 215 lik lastikler takıldı ancak bahsettiğin problemleri fazlasıyla yaşadım ve sonunda orjinal lastiklere döndüm. Bu durum bana da çok koydu ama be jantlar arabanın içine etti. yay da fayda etmiyor...