değerli opelsiz asla ailesi

opelgulo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizlerden çok uzak kaldım işlerimin yoğunluğundan foruma fazla göz atamadım fakat bayiye gelen ve telefonla konuş
tuğum sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum MERCANLAR OPEL servisinde devam ediyorum saygılarımla
mastertech Gültekin usta

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: değerli opelsiz asla ailesi

Merhaba Gültekin bey. Hazır sizi bulmuşken bir soru sorayım. Aracım 2011 dizel bakımı geldi ekranda yakında yağ değişimi yazıyor durmadan. En son sizin serviste yapılmış bakımı sanırım 38000 de aracım şuan 48500 km de. Garanti bitti. ֖n fren balataları falan bir önceki bakımda değişmiş.  Bu bakım bana ne kadara mal olur. Bu bakımda ekstra bir şey yapılıyor mu? İyi çalışmalar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar  hosgeldin.
Gultekin abi.  

opelgulo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Merhaba Gültekin bey. Hazır sizi bulmuşken bir soru sorayım. Aracım 2011 dizel bakımı geldi ekranda yakında yağ değişimi yazıyor durmadan. En son sizin serviste yapılmış bakımı sanırım 38000 de aracım şuan 48500 km de. Garanti bitti. ֖n fren balataları falan bir önceki bakımda değişmiş.  Bu bakım bana ne kadara mal olur. Bu bakımda ekstra bir şey yapılıyor mu? İyi çalışmalar.
  merhaba extra bir değişme yoktur normal bakım yapılacak 560 tl civarı olması lazım yinede isterseniz tam
rakamı konuşuruz

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mastertech link' Alıntı:
  merhaba extra bir değişme yoktur normal bakım yapılacak 560 tl civarı olması lazım yinede isterseniz tam
rakamı konuşuruz
Teşekkür ederim Gültekin bey.  ֖zel serviste 350 400 civarı bir rakam vermişti. Arada çok fark yok servis fiyatında biraz oynama yaptık mı tamamdır. ;-) Bu arada kaliper seside var sanırım lakalarda ve stabilize yollarda sesler geliyor araçtan bu sorunuda çözebiliriz umarım.

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gültekin Ustam sizi burda görmeyi özlrmiştik. Tekrar hoşgeldiniz. Ağustos başı uğramıştım ama izinde olduğunuzu söylediler görüşemedik.

cliocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gültekin usta hoş geldiniz.2 hafta kadar önce mercanlara geldim yedek parçada ustaya sordum sizi teste çıkmıştır dedi 45 dk kadar bekledim ama yinede görüşemedik..