detaylı temizlik (en detaylısından)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçtigimiz günlerde bostancı da ışıklarda drudugum sırada 06 ekv 94 plakalı kırmızı 91 mod toyata marka bi araç arkadan hızla çarptı aşagı indigimde içinde 5 kişi ve her birinin elinde bira olan şahıslar üzerime sürerek olay yerinden kaçtılar ama az kaldı bende kaçırtıcam onları :mad: :mad:

hasarı sponsorumuz olan opel team da yaptırdım sağolsunlar çokta güzel oldu ama malum 8 gün araç yattı ve zaten pis olan arabam boya kokusu ve toz olmuştu bende bi temizlik yapayım dedim çokta güzel oldu artık mis mis geziyorum gerçi 2 ay sonra işlerden dolayı aynı olacak ama olsun 6 saat uğraştım iki ay keyfini sürerim artık:)

grntbx6.jpg

dsc02782zi8.jpg

dsc02788du6.jpg

dsc02796ts9.jpg

dsc02786aw7.jpg

dsc02814dx2.jpg

dsc02819rc6.jpg

dsc02824vn4.jpg

dsc02803sy9.jpg

dsc02804gr8.jpg

dsc02811xv9.jpg

dsc02830fz1.jpg

dsc02833de2.jpg

dsc02828mf5.jpg

dsc02847ab4.jpg

dsc02849va1.jpg

temizlikvz5.jpg

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kaza dert öyle olay ayrı dert. Güle güle kullan bundan sonra. Ödeme nasıl oldu? kasko ? Kaçtıkları için soruyorum takip edilmesi gereken işlemler neler öyle bir kaçma durumunda ? Polis hallediyormu herşeyi ?

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen ne is yapiosun walla süper olmus bide sunu sorim koltukları sökmek kolaymı..wallahi cok begendim emegine saglık

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kaza dert öyle olay ayrı dert. Güle güle kullan bundan sonra. Ödeme nasıl oldu? kasko ? Kaçtıkları için soruyorum takip edilmesi gereken işlemler neler öyle bir kaçma durumunda ? Polis hallediyormu herşeyi ?

semt karakolu alkol muanesi için hastane sevk yazıp yolluyor sonra muaneni olup korakola geliyor ve ifadeni verip şikayetçi oluyorsun plakasını almış olman kasko için inandırıçılık taşıyor kasko şirketi anadolu sigorta hemen 7 günlük kiralık araç yolladı ve araçımı servise çekiçi ile gönderdim bundan sonraki işlemler polis araçı ve kişileri denk gelirse alıcak denk gelmezse savcılık mahkeme için celp yolluyacak + kasko bu işin peşini bırakmayıp zararı karşılamak için o araçın sigortasına yada sahibine dava açıp zarar temini yapacaktır diye biliyorum ..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..

ellerine sağlık çok süper olmuş. tertemiz...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
semt karakolu alkol muanesi için hastane sevk yazıp yolluyor sonra muaneni olup korakola geliyor ve ifadeni verip şikayetçi oluyorsun plakasını almış olman kasko için inandırıçılık taşıyor kasko şirketi anadolu sigorta hemen 7 günlük kiralık araç yolladı ve araçımı servise çekiçi ile gönderdim bundan sonraki işlemler polis araçı ve kişileri denk gelirse alıcak denk gelmezse savcılık mahkeme için celp yolluyacak + kasko bu işin peşini bırakmayıp zararı karşılamak için o araçın sigortasına yada sahibine dava açıp zarar temini yapacaktır diye biliyorum ..

Peki sağol, geçmiş olsun tekrar. Araçta hakkaten en detaylısından temizlik yapılmış, güzel olmuş kazasız belasız...

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. birşey sormak istiyorum tavan, torpido ve koltuklar neyle temizlediniz.. koltukları sökmek zor olur benim için ama üstündden temizlemek istiyorum ne önerirsiniz valla canım çekti h.sonu bende yapıcam :) halı makinasıyla mı yapsam düşünüyorum bi fikir verirseniz sevinirim..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar

geçmiş olsun.. birşey sormak istiyorum tavan, torpido ve koltuklar neyle temizlediniz.. koltukları sökmek zor olur benim için ama üstündden temizlemek istiyorum ne önerirsiniz valla canım çekti h.sonu bende yapıcam :) halı makinasıyla mı yapsam düşünüyorum bi fikir verirseniz sevinirim..

bu iş için özel kimyasallar var ama kaliteli ve asitik olmayanları tercih etmelisin tavanı köpük ile temizlersen sarkma vb gibi şeyler başına gelmez bu iş için köpüğü ile temizleme yapan ürünler tercih edebilirsin.

torpido icin öyle bir malzeme kullanmalısınki bu zamana kadar parlatıcı yada koruyucu adı altında sürülmüş herşeyi temizlesin ve kullandıgın parlatıcılarında slikonsuz larını terçih et derim

ben bu işi kendi yerimde ve bu işin kendi ürünleriyle uyguladım..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, temizlikten sonra 10 numara olmuş