direksiyon korna yeri yırtılmaları

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Corsa B için gerekli araştırmayı yaptım ve o lastikler için komple AirBag kapağının değişmesi gerektiğini söylediler..Kapağın orjinali 150 ytl yan sanayisi 80 ytl civarında..

alyanak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Bisi sorabılırmıyııımmmmm :)
bende astra coupe var benımde korna yerım yırtıldı :( servise sordum airbagle beraber deısıo dıye bısı soledıler kı masrafı baya oluo ozman banda bı cagre varmı mehmet usta ? :)

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gidin parçacından 5-10 milyona alın ben ikisinide değiştirdim.
Değiştirmesi o kadar korkulacak bir şey değil parça lastik tırnaklı değiştireceğin parçayı delipde çıkartırsan daha rahat olur. Çıkardıktan sonra yeni aldığın parça direksiyona cuk diye oturuyor. Eli ağır bi adamın enfazla 4 dakikasını alır

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Arkadaşlar gidin parçacından 5-10 milyona alın ben ikisinide değiştirdim.
Değiştirmesi o kadar korkulacak bir şey değil parça lastik tırnaklı değiştireceğin parçayı delipde çıkartırsan daha rahat olur. Çıkardıktan sonra yeni aldığın parça direksiyona cuk diye oturuyor. Eli ağır bi adamın enfazla 4 dakikasını alır

:good:

opelliCa_y$L

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa B için gerekli araştırmayı yaptım ve o lastikler için komple AirBag kapağının değişmesi gerektiğini söylediler..Kapağın orjinali 150 ytl yan sanayisi 80 ytl civarında..
çok paraymış ya bu kadar para verip deiştirmem sanırım.genede saol mehmet usta daha ucuz bi yolu olsa daha güsel olur :D

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Bence el emeği göz nuru çok daha güzel bişey yapılabilir oraya..Güzel bi malzeme bulup alttan doldurulabilir..