direksiyon kutusu

reddragon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabam daha 29000 nde ama direksiyon kutusuu bozulddu serviss bunun tamir olmadığını sölüoo yenisi 1000 ytl bunu tamir ettirebileceğim bi yer varmı teşekkürler!!!

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 direksıyon zede daha.. tamırı mumkun 150-200 ytl arasında ama ıstanbulda adres bılmıyorum ama arkadasların yardımcı olacagına ınanıyorum

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste tamır yapmıyolar fakat sen onu sanayide anlayan bi adama götürürsen kesin tamiratını yapar

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda yapan var ama bence aksaraydan yenisini al taktır kökü 450 ytl ben geçen hafta taktırdım bun dan önce tamir ettirdim olmuyo 15 gün sonra yine aynı

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GARANTİ YOKMU ?

Ben 4 defa garantiden değiştirdim, en son 3 hafta önce değiştirdim, son takılan kutunun tamamen sorunsuz olduğu söyleniyor, bakalım şu anda sorun yok...

reddragon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hkn bcr' Alıntı:
istanbulda yapan var ama bence aksaraydan yenisini al taktır kökü 450 ytl ben geçen hafta taktırdım bun dan önce tamir ettirdim olmuyo 15 gün sonra yine aynı

yaaa bi adresss verseen çok sevinirriimm

tamir içinn kutunun içine fiber koyuyolarmışş birdaha bir sorun çıkmaz diolar da açıkçassı inandırıcı gelmeddi

reddragon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantisii yok 2004 model zaten 1 sene vardıı bittii bu kadar çabuk bozulcağını sanmazddıımm

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biz yapıyoruz ama 150 ytl ye aydına gelmen lazım garantili:)

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksaray cihan oto tel : 530 02 25 dreksyon kutusunu ordan aldım onların tanıdığı ibrahim usta var benim işimi ibrahim usta yaptı memnunum şimdi bütün işlerimi ona yaptırıyorum ufak biryer ama işi biliyorlar sen istersen kutuyu al başka yerde yaptır gerisi sana kalmış beni tahtakaleden hakan olarak biliyorlar fiyatta yardımcı olurlar allah kolaylık versin