direksiyon simidinin derisini değiştirdim

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün yıpranmış olan direksiyonumun derisi yırtıldı sonuna kadar kullandım yani..yetkili servis komple direksiyon değişimine gittiğinden,
Galerici (oğuz) nickli arkadaşımında tavisyesiyle cevizlibağ oto sanayi sitesinde kısmet otoya 3 saatlik bir ilşlemden sonra 90 tl karşılığında dersini komple değiştirttim..Sonuç mükemmel oldu birebir aynı renk ve dikişleri bile orjinal oldu..ihtiyacı olan arkadaşlar varsa koltuk deri döşeme vs de yapıyorlar..bilginize arkadaşlar

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün yıpranmış olan direksiyonumun derisi yırtıldı sonuna kadar kullandım yani..yetkili servis komple direksiyon değişimine gittiğinden,
Galerici (oğuz) nickli arkadaşımında tavisyesiyle cevizlibağ oto sanayi sitesinde kısmet otoya 3 saatlik bir ilşlemden sonra 90 tl karşılığında dersini komple değiştirttim..Sonuç mükemmel oldu birebir aynı renk ve dikişleri bile orjinal oldu..ihtiyacı olan arkadaşlar varsa koltuk deri döşeme vs de yapıyorlar..bilginize arkadaşlar
güle güle kullanın..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aytekin abi güle güle kullan. Dikişleri opc mavisi yaptırsaydın ;)

aklıma geldi ama aracın içinde uyum sağlayacak başka mavi renk opc yazısı vs yok o yüzden orjinal yaptırdım uğur

yer istanbul avrupa yakasında topkapı cevizlibağdaki sanayi sitesinin içinde

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ettım walla benımde dıreksıyon gitti bende istiyorum

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimki de yırtıldı ve söktüm. Yanlız benim ki 12 yıllıkdı:D 12 yıl dayandı yani:D

Şimdi plastik kısmı ile kullanıyorum. Çıkma temiz direksiyon arıyordum bende.
Deri döşeme yapanlarınkinin orjinal gibi uzun ömürlü olmadığını ve 2 yıl kadar anca dayandığını duymuştum nette...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefondan şimdi bişiey anlaşılmazdı...bana evden makinayıda getirttinizya helal olsun :)

nazarlik.gif

img1370h.jpg

img1371.jpg

Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldığımda üzerindeki finisajı gitmişti derinin..2,5 yılda ben kullandım ..
çıkan derininde aracın üzerindeki deriden farkı yok..sunni deri falan değil dana derisinden yapıyorlar 2 yıl kadar dericilikle uğraştım ben,

artcarda var bu arada beşiktaşta onlarda çok kaliteli işçilik çıkarıyorlar fiyat 150 lira arkadaşlar