Direksiyonun altında bi düğme var????

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 96 model astra var bi tane bende direksiyonun altında bi düğme var aşağıya doğru eğilip bakmadıkça görünmüyor.. ne işe yarıyor bu düğme bilen varmı... hani bu doğan şahine sonradan otomatik cam takarlar ya düğmesi böyle bi enterasan durur aynen onun düğmesinden ama işte direksiyonun altında ve cam mam açmıyor nedir meraktan çatliiiicam....

Saygılar KGK

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KGK' Alıntı:
arkadaşlar 96 model astra var bi tane bende direksiyonun altında bi düğme var aşağıya doğru eğilip bakmadıkça görünmüyor.. ne işe yarıyor bu düğme bilen varmı... hani bu doğan şahine sonradan otomatik cam takarlar ya düğmesi böyle bi enterasan durur aynen onun düğmesinden ama işte direksiyonun altında ve cam mam açmıyor nedir meraktan çatliiiicam....

Saygılar KGK
sonradan yapıldıgı kesınde.. ne için yapıldıgı bılınmıyor.. valla tofas felan olsa kesın fan ıcın koymuslar dıyecem ama.. belkı bı lamba felan yakıyordur.. araç çalısırken kontrol et.. belkı ıkı tane korna vadır ayrıcıdır.. vs....

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim... bu arada musa yıldız kardeş sen erzurumlumusun veya erzurumda okul okudunmu.... benim bi arkadaşım vardı adı musa yıldız ondan sordum...

Saygılar KGK

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KGK' Alıntı:
teşekkür ederim... bu arada musa yıldız kardeş sen erzurumlumusun veya erzurumda okul okudunmu.... benim bi arkadaşım vardı adı musa yıldız ondan sordum...

Saygılar KGK
yooo alakam yok erzurumla felan:D sadece ısmımız benzemiş:D

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur walla :) teşekkür ederim bu arada ilgilendiğin için... allah razı olsun

Saygılar KGK

S

serkan75

Bilgi Girilmemiş
benim broarwayimmde vardı o şekilde gizli bir düğme
açtığın zaman benzini kesiyor araba çalışmıyordu, hırsızlığa karşı basit bir güvenlik, belki öyle bişey olabilir

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan75' Alıntı:
benim broarwayimmde vardı o şekilde gizli bir düğme
açtığın zaman benzini kesiyor araba çalışmıyordu, hırsızlığa karşı basit bir güvenlik, belki öyle bişey olabilir

benimde ilk aklıma bu gelmişti, bu butonla benzin pompasının elektrigini kesiyorsun, çalınmaya karşı önlem olabilir

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada sonradan takılma sisfarı varsa onun düüğmesi olbilir yada icerden bagaj acabilir:O

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk fırlatma düğmesi olabilirmi? :D