Disk ve balata için Ferodo mu TRW mi?

Magnesia

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

Disk ve balata için sizce Ferodo mu TRW mi? İkisi arasında kararsız kaldım. Kullanıp deneyimlerini anlatacak var mıdır?

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam her iki markada alanlarında en iyiler. Opelde orjinal üretici TRW diye biliyorum diskte iki markaydı gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Balata da kesinlikle ferodo tavsiye ederim. TRW balata bayağı toz bırakıyor.

• Beğen
Tepkiler: Magnesia

Magnesia

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Hocam her iki markada alanlarında en iyiler. Opelde orjinal üretici TRW diye biliyorum diskte iki markaydı gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Balata da kesinlikle ferodo tavsiye ederim. TRW balata bayağı toz bırakıyor.
Hocam geri bildiriminiz için teşekkürler. Önemli olan ses ve yamulma durumlarının olmaması. Toz pek önemli değil benim için. Ferodo'nun TRW'ye göre daha yumuşak olduğunu söylemişlerdi. Hatta TRW en sert balataymış diye bir yorum okumuştum.
Birde disklerin ve balataların aynı marka olmasına özen gösterin demişlerdi. Diski TRW alıp balataları Ferodo alırsam sorun yaşar mıyım acaba?

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Rica ederim hocam. Bende zamanında disk balata konusunu çok araştırdım. Mümkünse takım olarak ferodo almak tabiki daha iyi olur. Ferodo gerçekten yumuşak fren mesafesi güzel bir balata. Ben disk bakata takım olarak ferodo aldım. Ama bir arkadaşım uygun bulduğu için trw disk ferodo balata aldı. İkimizden gayet memnunuz. İki markada sizi üzmez. Tercihen kesinlikle ferodo derim.

Magnesia

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum hocam.

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben opelde orjinal servis ne takıyorsa onu kullanın aksi halde, çart çurt ses yapıyor.

Magnesia

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Ben opelde orjinal servis ne takıyorsa onu kullanın aksi halde, çart çurt ses yapıyor.
hocam 3 farklı opel servisini aradım üçüde Gm orjinal ön disk ve balatalar için 20 bin tl fiyat verdiler. 800 TL de işçilik diyorlar. Eurorepar marka da takıyorlarmış ona da ön disk ve balata için 5 bin dediler. Mecbur Ferodo veya TRW taktıracağım. Yorumlarda genelde olumlu bu markalar için.

gustavo

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Trw baska bir aracta kullandim gayet memnun kaldim ancak digerini kullanmadim trw den sonra bosch aldim pisman oldum

Magnesia

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Trw baska bir aracta kullandim gayet memnun kaldim ancak digerini kullanmadim trw den sonra bosch aldim pisman oldum
20 bin tl verip GM alamam.
Bende Ferodo ve TRW arasında kaldım. Kararsızım şuan. Onlineyedekparca.com yada otosupermarket.com üzerinden alacağım.

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Balata için hi-q diye bir marka öneriyor benim ustam. Kullanan deneyimleyen oldu mu?
Onlineyedekparca da satıyor üstelik.