Dizel araba için hangi akaryakıtı önerirsiniz? // İzmir

Hangi akaryakıt markası?

• Kullanılan toplam oy
    48

jakobiyem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, dizel araba için hangi marka önerirsiniz? Araştırdığımda markadan çok istasyonun önemini vurgulamışlar :D ben de izmirde yaşıyorum. İzmir için nereleri önerirsiniz. Bu arada araba Opel corsa 1.3 cdti 75

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, dizel araba için hangi marka önerirsiniz? Araştırdığımda markadan çok istasyonun önemini vurgulamışlar :D ben de izmirde yaşıyorum. İzmir için nereleri önerirsiniz. Bu arada araba Opel corsa 1.3 cdti 75

Yakıtı shell den parayıda kelden ;)
Valla yakıt konusunda pek ozenlı davranamıyorum ama shell oldumu ıcım rahat oluyor dıgerlerınde ınsallah sulu cıkmaz dıye dua edıyorum :/
Bide şu performans yakıtı vpover falan pek ınanmayın ;)
benzınde 97 oktan da neymıs kullıyen yalan bir zamanların super benzını gıbı :)
İzmirdeki bütün shell istasyonları ıyıdır neredeyse bıcogundan benzın almıslıgım vardır :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell den alıyorum sürekli memnunum ama istasyon çok önemlidir

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip şeylerde istasyon çok önemli...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmedigimiz illerden geciyoruz yada hic ugramadigimiz yerlerden yani bildigimiz benzinlikten bidonla benzin tasimamiz imkansiz o yuzden sadece shell diyorum bazen baska markalarinkini kullaniyorum sorun yasamiyorum kisa vadede ,fakat icim icimide yemiyor degil hani ...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda giderken yakıt alırkende kalabalık olan istasyonları tercih edin...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul Kartal'da E5 üst geçitine doğru giderken 200m arayla iki Shell vardı. Biri uzunca bi dönem kapalı kaldı. Sözde bakım onarım yapıyorlarmış ama işin gerçeği yakıtta sahtekarlıktı.. Yani markada bi yere kadar. Tamam bende sürekli Shell'den almaya çalışıyorum ama bi yerden sonra şans..

@Olcay geçen ay Çünür Shell'e sanayi bakanlığından geldiler yanımda örnekler aldılar vs. iki hafta sonra sordum tanıdık bi abiye Lpg pompasının mühür tarihi geçmiş sadece onuda hemen sorumluyu bulup değiştirtmişler onun harici sıkıntı yokmuş ben kefilim ordan alabilirsin :p :D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'de Karşıyaka Soğukkuyu Shell'den alırım hep... Hiç bir sıkıntı yaşamadım.. Pompacılar biraz kabadır, sıra çok olur ama shell iyidir :)

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Benim aracimda 75 bg dizel su an 70binde opetten baska bi yerden almadim acikcasi hic bi sorunda gormedim... Bi kac.kez uzun yolda opet bulamadigimdan shell den aldim aralarinda hic bi fark goremedim. ;)