DVD90 Hakkinda

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhabalar,
Benim Vectrada DVD90 Navigation var.Bu DVD90 cihazi ile film yada klip izlemek mümkünmü.Eger mümkünse hangi formatta CD/DVD ye cekmek lazim.

Saygilar iyi Forumlar

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic bir sey yapmadan orjinal konumdaysa dvd seyredemiyorsun . dvd 90 aslinda navigasyon cihazi icin normal cd de okuyor dvd de okuyor anlamina geliyor yani film seyretmeyle alakali degil ama bir yerlerde okumustum interface diye bir alet takiliyormus ve dvd de seyredilebiliyormus .onun fiyatida yaklasik 500 euroymus diye duymustum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dvd90 varsa cid ekranda vardır.. ordaki dvd ibaresi dvd film izlemeniz için değil navigasyon cdleri dvd olur genelde bir harita dosyası 2 gb tuttuğu için dvd lere konulur o yüzden teybiniz dvd yi tanıyor ama o kadar yani film falan tanımaz..

bu benim bildiğim belki yanılıyorumdur..

sizin için çok daha güzel bir çözüm var almanyada cid ekranlara direk external bir bağlantı yapıyrolar aux çıkışı gibi o aux çıkışınıda isterseniz laptop isterseniz başka bir araba teybi ipod minik bir divx oynatıcı bağlayabilirsiniz.. bu forumda ben yayınlamışdım türkiyede yapan bir iki arkadaşda oldu forumda resmlerinide koymuşlardı..

türkyiede cid ekranlı fazla opel olmadığı için bu konulardada fazla uğraşan yok... olsa neler neler yapılırdı ...

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkürler cevaplar icin.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada almanyadamışsınız zaten :D pardon orda araştırırsanız sizin araçlar için basit çok pratik çözümler var..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic bir sey yapmadan orjinal konumdaysa dvd seyredemiyorsun . dvd 90 aslinda navigasyon cihazi icin normal cd de okuyor dvd de okuyor anlamina geliyor yani film seyretmeyle alakali degil ama bir yerlerde okumustum interface diye bir alet takiliyormus ve dvd de seyredilebiliyormus .onun fiyatida yaklasik 500 euroymus diye duymustum.

intrface var abi google ya yaz opel video interface diye cikar karsina

ama emrah abinin dedigi baska bisey olabilir cunku fiyati 500 euro

benim dedigim interface ise max 190 euro falan

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada almanyadamışsınız zaten :D pardon orda araştırırsanız sizin araçlar için basit çok pratik çözümler var..

yok hakan ya senin dedigin gibi cok pratik cözümler yok vallahi servis bu tür seylerle kesinlikle ilgilenmiyor .Türkiyedeki gibi sanayi isi de yok burda ..yapabilmek icin saund sistem le ilgilenen firmalara yaptirmak gerekiyor ki burdada o yok kimbilir kac km gitmemiz lazim bulsak bile öyle bir yer, dünya kadar para istiyorlar..anlayacagin burda isimiz daha zor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hakan ya senin dedigin gibi cok pratik cözümler yok vallahi servis bu tür seylerle kesinlikle ilgilenmiyor .Türkiyedeki gibi sanayi isi de yok burda ..yapabilmek icin saund sistem le ilgilenen firmalara yaptirmak gerekiyor ki burdada o yok kimbilir kac km gitmemiz lazim bulsak bile öyle bir yer, dünya kadar para istiyorlar..anlayacagin burda isimiz daha zor.

doğrudur ondan demedim mesala ebay almanyada bu tür basit çözümler var adamlar istersen ekipmanlı satıyor istersen proje olarak neyi nasıl yapıcağını satıyorlar fiyatlarıda komik paralar 20-30 euro.. o cid ekrana bir iki lehimle external aparat bağlama olayıda vardı ebayda görmüşdüm almanyadaysanız yaparsın dediğim ebay almanyadakiler nedense türkiyeye yollamıyorlar adamlar bir garip çoğunun ingilizceside yok o açıdan arkadaşın bir avantajı var en azından :D ..

burda bilgi var 160 euro diyor interface kite o kadar fazla değil..

http://forum.4tuning.ro/556-dvd-tv-...pel-and-vauxhall-cid-video-interface-kit.html