easytronic hakkında

_ferhat_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıcısı olarak şunu önerebilirim uzun süreli trafik ışıkları veya beklemelerde kesinlikle boşa almalısın baskı balata olduğundan sürekli sıkıştırma yapar boşa aldığında rahatlatırısın bilgin olsun

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kullanıcısı olarak memnunum.ancak triptonik haliyle fazla oynandığında F amblemi çıkabilir dikkatli ol,mercedes A serisinde yaşadım bu problemi.bu tip sanzımanların sanırım en kötü özelliği arızalanması durumunda çok masraflı olmaları.bence sehir içinde genelde a1 ile gidersen(otomatik konum) sorun yasamassın.bide kırmızı ısıkta boşa at zorlanmasın,hayırlı olsun,kazasız belasız

aegeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MTT´isimli üyeden Alıntı
ALMAAAAAAAAAAAAAAAA. sakın alma
bende var 25,000 km baskı balata değişmesi gerekti garantiye sokmadılar kullanıcı hatası dediler.easytronic'te kullanıcı hatası nasıl olur bilen varsa anlatsın. Araştırdım
1- Kuma saplayıp zorlamak
2- motor sıcak iken derin sudan geçip baskı balatanın eğilmesi sebep olmak
dışında kullanıcı hatası olması mümkün değil. 1/2 debriyaj zaten kullanamazsın. geriye de bişey kalmıyor. yenisi de baya pahalı 1,400,- YTL.
( yetkili servisten, ana bayii kadar ) bin pişmanım almaaaaaa.

Rahatlığı yüzünden alma diyemeyeceğim ama aynı sorunu bende yaşadım ve kullanıcı hatası diyerek garanti kapsamına sokmadılar. özelde 600 ytl ye yaptırdım. Yokuşlarda araç dolu iken dur kalk yaparken çok dikkatli ol ve manuel vitesteki gibi kavrama olayına dikkat et birden yüklenme.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. deneme surusu yapıp begenerek aldıysan fazla dıyecek bırsey yok ama. dıkkatlı kullan fazla zorlama heleke camura felan batarsan hıc zorlama. bırde bunlarda vıtes degısımını sevmıyorum + olarak rampalarda durunca gerı kalkarken sıkıntı oluyor

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aldım denemeden, iş işten geçti...Eğer önceden tam otomatik şanzıman kullanmaya alışkınsanız easytronic şanzımanın yanından bile geçmeyin...Çok sarsıntılı ve gürültülü vites geçiyor, geriye kaçırıyor, yokuşta ya da inişte vitesi sapıtıyor ve bir dolu sıkıntı....Ben kullanan biri olarak tavsiye etmiyorum...Biraz param olsun anında değiştireceğim...

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soylenenlere kulak asma kullanimi yakıt tuketımı rahatlıgıyla 10 numara:)