Efsane 3'lü :)

excellence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğan olcak abi !!!

cms 40 jant ve 215 lastikler olcak (yanaklarında beyaz yazı ile SF 330 yazacak :D abarth egzostu olacak hatta mümkünse kollu :D, filmli camları olmalı, ön panjurdaki ve arka kaputtaki amblemler iptal edilerek nikelaj farklı amblemler olcak :D, arkada 4 adet pioneer 6985, 2 adet ise tsw 302 woofer pioneer amblemli olcek :D ve 8600 teyp... ayrıca unutmadan, cengiz abiden bi de kaset olmazsa olmaz !!! :)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
yuvarlak farlar bagajın orda benzin kapagı, enaz 50 cmlik vites, demir tamponlar, kapılarda krom cıtalar, 3 bijon jantlar kısaca renault 12 ts....

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Toros'un hastasıyım :D ismi bile müthiş... Hele ki ön farlarında çifter yuvarlak olunca offff...F355 gibi duruyo şerefsizim :D

Kaput tasarımı,farlar ve attaki sinyaller...F355in aynısı vallahi bu araç...
fxroqu.jpg

2ezpxz7.jpg

wallaha ayni :))))))9

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence toros çünkü zamana meydan okuyor.yaklaşık 28 sene sıfırı üretilmiş bir otomobil.72 yılından 2000 yılına kadar üretildi.he bide bu arada dedemle 99 model var hala kullanıyor...:D

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toros = yerli Q7 S line konfor desen konfor araziye gelince hummer hariç bütün hepsini it eder iddaa ederim yok öyle bir araç bee 1972 ile 2000 modeli arasındaki en büyük fark arka bagaj kapısındaki Toros yazısı sadece belki hatırlarsınız dağ tepesinde çekilmiş bir tanıtım fotosu vardı müthişti.......

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toros = yerli Q7 S line konfor desen konfor araziye gelince hummer hariç bütün hepsini it eder iddaa ederim yok öyle bir araç bee 1972 ile 2000 modeli arasındaki en büyük fark arka bagaj kapısındaki Toros yazısı sadece belki hatırlarsınız dağ tepesinde çekilmiş bir tanıtım fotosu vardı müthişti.......

kesinlikle katılıyorum...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toros hatta ilk fransız 80 lerin baslarından renault 12

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehir için tofaş köy için tabii toros ama varsa paran taunus üçünüde kullandım hatta söyle diyeyim ilk kullandığım araç oğrendiğim araç taunus ama ilk hızı toros ve sahinle yaptım karar vermek zor ama ben yinede doğan slx 1.6 ie klimalı alayım bir turbo 215 40 lastik 16 jant güzel bir tesisagt ve camlara film eh binilir artık :)