Efsane Dönüyor............

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin 2002 de karar aldığı olimpia projesinin ürünü olacak bu araç

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında aracın yeniden piyasada olmsası sanırım commodore ve rekord kullanıcılarını mutlu edecek. Araban ne marka dediklerinde commodore diyorum adamlar suratıma bakıp one yaaa diyorlar :) opel diyorum var mı öyle bir modeli diyorlar. :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
commodore' Alıntı:
ya aslında aracın yeniden piyasada olmsası sanırım commodore ve rekord kullanıcılarını mutlu edecek. Araban ne marka dediklerinde commodore diyorum adamlar suratıma bakıp one yaaa diyorlar :) opel diyorum var mı öyle bir modeli diyorlar. :)
:) :D :kop:

rekord2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moderatörümüzün konuma yorum yazmasına ayrıca sevindim benim zaten rekord hastalıgım babamın ben 10 yaşımdayken aldıgı rekord 2000 le başladı
araba sürmeyi ile onda öğrendim.
BU NLAR ANLATILMAZ YAŞANIR ZATEN........
SAYGILAR

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Rekord mu?Bayılırım ben rekordlara.Hatta eskisini tekrar üretseler alabilecek durumdayım..1973 rekord'la araba kullanmıstım ben..yeri baskadır
1975 model 1700 cc 16 sene kullandım. Sattığıma hala pişmanım. Nankör araba bir gün olsun arıza yapmadı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tüm Opelcilere Duyurulur Opel'in 1966 Da üretimine Başlanilan Rekord Commodore Modeli 40 Yil Aradan Sonra Yine üretim Bandina Girecekmiş.resimlerini Bulursam Ekliycem......
Hadi hayırlısı

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moderatörümüzün konuma yorum yazmasına ayrıca sevindim benim zaten rekord hastalıgım babamın ben 10 yaşımdayken aldıgı rekord 2000 le başladı
araba sürmeyi ile onda öğrendim.
BU NLAR ANLATILMAZ YAŞANIR ZATEN........
SAYGILAR
Abi gerçekten süper araçlar motor sesi beni direk Amerikan araçlarını hatırlatıyorki Alman arabalarında ben böle model görmedim acaba fotolarını bulamadınızmı gerçekten şimdi baya bi merak ettim inşallah eskisinden esinlenerek yapılır;)

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1975 model 1700 cc 16 sene kullandım. Sattığıma hala pişmanım. Nankör araba bir gün olsun arıza yapmadı.

Benim de Olympia station 61 model kendi sahip olduğum ilk otomobildi 1 milyon 200 bin liraya satın almıştım. daha sonra mantalar peşinden ascona kısa bir süre rekord gelmişti bir ara mantayı satıp üste ekleyip bir bmw 320 almıştım çünkü bmw ler daha havalıydı kızlar bmw lere bayılıyordu ;) daha sonra aldığım güne lanet ettim hemen satmak yada bir manta ile değiştirmek için kartal oto pazarına giderken yol tıkandı ileride kaza yapmış bir otobüs olduğunu gördüm yanından geçerken bir an önünde ki çarptığı otomobile gözüm takıldı . Gözlerime inanamamıştım bir manta idi hemen sağa çektim orada o şekilde sigorta parası bana ödenecek şekilde anlaşıp anında anahtarları değişmiştik. O zamanlarda Fenerbahçe de birçok mantadan oluşan bir grubumuz bile vardı.
zaten opel, asconalar mantalar rekordlar commodore lar zamanında opeldi zaten şimdiki Opeller o gün üretilenlerin mirasını yiyor kötü değiller yine iyiler ama o zamankiler gibi de değiller . Çünkü o zaman o otomobillerden birini alıpta beğenmeyip şikayet etmiş olan birini bugün arayıp bulamazsınız.
Rekord çıkacakmış aslında pek ihtimal vermiyorum ama çıkarsa ve gerçektende eskisini andırırsa ben kesin bir tane tek kapı alırım eskisi gibi 90 HP versin yeter fazla güç bile istemiyorum :)

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Bi Efsane Rekord.kesinlikle Ayri Bir Havasi Ve Karizmasi Olan Bir Yüzle Yine Karşimiza çikacaktir.