Efsane Yaşatilmaya Devam Ediyor...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28.000 euro. dolayısı ile satılık. satılık arabanın bu konu ile niye reklamı yapılıyor mu demek istedin sen? anlamadım ben.

Hayır reklamlık bir durumu yok! Sahibinide çok iyi tanıyorum.Üye otomobilleri başlığı altında konu açılmış,satılık diye birşey yazmamış-ki satılık diye yazmış olsa bile fiyat hakkında yorum yapmak doğru değil..!

Herkes ama herkes sahibi olduğu bir mala istediği fiyatı isteyebilir..He satılır veya satılmaz.O da sadece sahibini ilgilendirir.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır reklamlık bir durumu yok! Sahibinide çok iyi tanıyorum.Üye otomobilleri başlığı altında konu açılmış,satılık diye birşey yazmamış-ki satılık diye yazmış olsa bile fiyat hakkında yorum yapmak doğru değil..!

Herkes ama herkes sahibi olduğu bir mala istediği fiyatı isteyebilir..He satılır veya satılmaz.O da sadece sahibini ilgilendirir.

sahibini tanıman "satılık diye yazmış olsa bile fiyat hakkında yorum yapmak doğru değil..!" demeni gerektirmez. çünkü biraz garip olmuş. adı üstünde, satılık, adı üstünde yorum. tabiki istediği fiyatı ister. istediği fiyat biraz astronomikse onu satamaz. o fiyata "uçuk", "ben vermem o kadar para" diyenlere de yorum yapmak doğru değil denemez. corsaya 50 milyar isteyen birine "çok istiyor, alınmaz" gibi yorumlar gaaayet normal bence. arkadaşın diye alınma bu kadar. arabaya kimse laf etmedi burda, parası çok deniyor. bence de çok. bunun nedeni de arkadaşlardan biri arabanın sahibinden com daki linkini vermiş. hepimiz ordan baktık. doğru söylüyorsun, arkadaşın satılık diye koymamış buraya.

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri koydum beyler 1nci sayfada... Bi yanlış anlaşılma olmuş resimler açılmayınca resimleri görmeniz iin bi arkadaş sahibinden deki resimleri gösteren bi link atmış .. Askerdeyim araç bitti gelmemi bekliyor nisandan sonra işallah yollarda olucaz

Diğer resimler www.ankaraemlakcenter.com/34nvl80

Son düzenleme:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibini tanıman "satılık diye yazmış olsa bile fiyat hakkında yorum yapmak doğru değil..!" demeni gerektirmez. çünkü biraz garip olmuş. adı üstünde, satılık, adı üstünde yorum. tabiki istediği fiyatı ister. istediği fiyat biraz astronomikse onu satamaz. o fiyata "uçuk", "ben vermem o kadar para" diyenlere de yorum yapmak doğru değil denemez. corsaya 50 milyar isteyen birine "çok istiyor, alınmaz" gibi yorumlar gaaayet normal bence. arkadaşın diye alınma bu kadar. arabaya kimse laf etmedi burda, parası çok deniyor. bence de çok. bunun nedeni de arkadaşlardan biri arabanın sahibinden com daki linkini vermiş. hepimiz ordan baktık. doğru söylüyorsun, arkadaşın satılık diye koymamış buraya.

Sahibini tanıyorum diye Fiyat hakıkında yorum yapmak doğru değil demedim arkadaşım..Pazar yeri başlığındaki satılık ilanlarına bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.Genel bir durum söz konusu ;)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler gelmiş teşşekür ederim tekrardan cok saglam gözüküyor allah nazardan saklasın cok emek harcanmış belli yani ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla abi kazasız belasız kullanmak nasip etsin youtube aracın videosunu gördüm gerçekten harika ve böle makinaların harbiden yaşatılmasına ihtiyaç var gerçekten hele böle bir efsaneden bahsediyoruz,zamanının kasırga otomobili olan sfi motorlu gsi;)

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkezden Allah razı olsun hepiniz kazasız belasız işallah...

BUZDA YANLAMA KAYARSIN....

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav ben bu arabayı hatırlıyorum! aylar önce yine satılıktı. belki de 1 sene oldu. canavar ama çok para, ben vermem şahsen.
hesapta satılık :):) 30 000 verseler de ne olur sanki
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="<A href="http://www.youtube.com/v/7-TsCzGi0vk&rel=1"></param><param">http://www.youtube.com/v/7-TsCzGi0vk&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7-TsCzGi0vk&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalcın abi başka video yokmu abi yaa

bunu 20 kere izledim belki:)