Eğer doğruysa çok moral bozucu!

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni olduğum için böyle şeylere çok hassasiyet gösteriyorum.Yorumlardan bazılarında deniyorki,opeller bir kere servise girdi mi bir daha çıkmaz!! yani bir kere arıza vermeye başladımı ardı arkası kesilmez.böyle bir şey olabilir mi?.biliyorum tabii ki bu teknik bir konu,arızanın büyüklüğü,nerden verildiği vs..gibi detaylı somut bilgilere ihtiyaç var yanıt verebilmek için ama özellikle tecrübeli arkadaşlardan yorumları bekliyorum..:confused: teşekkürler

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerde yapılıyor ki bu yorumlar bende internet üzerinden çok yorumlar okudum ama şuna kanaat getirdimki ortada opel i lekeleme çalışması var hayatında belki bir kere bile opel e binmemiş insanlar çıkıp rahat rahat yorum yapıyorlar böyle insanlara çok kızıyorum eğer bir opeli zamanında servis götürüp bakımlarını yaptırırsan hiçbir sorun çıkartmaz bunu bilmeyen insanlar var bi araba ne zaman servise gider ne zaman yağı değişir bence piyasadaki kullanıma göre en dayanıklı araçlar opel in ürettiği araçlar (sözüm meclisten dışarı mercedes filan)

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her markanın kronik problemleri var ama ben bir reno kullanıcısı olarak opellerin çok kaliteli araçlar olduğunu biliyorum..sadece servis problemleri var kullanıcıları zor durumlara sokabiliyorlar.. bu yüzden güvenilir yerleri araştımalısın biraz..

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım onu diyenler arabaya binmesini bilmeyenlerdir.adamlar öle şöförlerli sorsan dünyanın en iyi şöferleri ama bindikleri arbada abs olup olmadığını bilmeyecek kadar .kaliteli insanlar.herşey kullınıcıya bağlı.sen arabana bakar bakımı düzgün yaptırır düzgün yakkıt kullanırve arabayı iyi bir sürücü gibi kullanırsan arban servise girmez bilginolsun.onun dışında birşey diyeme.k.i.b

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba dedıgımz sey baslıbasına bı makınedır herseyı ama herseyı muhendısler dusunerek yapmıstır helekı opelde, onun ıcın her makınenın bı kullanım seklı oldugu gıbı arabalarında bı kullanım seklı vardır oyle basite alıncak cınsten degıl adam gıbı kullanır bakımını yaptırırsan allahın ıznıyle bırsey olmaz ama suda bı gercektırkı her parcanın bı ömru vardır kul yapısı tabı bozulacakkı bız tamırcıler nasıplensın:D demı ama

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu ana kadarki yorumlardan çıkarabildiğim kadarıyla bu söylentilerin pek aslı da yok gibi.Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın; niyetim polemik yaratmak değil,bu işte yeni olduğum için yorum topluyorum.Kaldı ki opeli beğenmeseydik tercih etmez,satın almazdık.
Yorumlar için herkese teşekkür.

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılmıyorum nedenmi birkere opel alman malı almanların nyi kötü yaptığı görülmüş bizdeki işçilik şu arıza çözüldümü tamam baska yere arıza verirmi bakan yok çünkü konuya tam hakim servis bulmak lazım

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya servis ücretleri yedek parça pahalı ama genelde çok problem çıkartmıyolar..

corsa-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işim geregi servisleri dolaşıyorum.kokpite kadar gömülmüş arabalarda gördüm.opel gibi kemiklisi yok.hele yeni versiyon opellerde bi tampon demiri var müthiş.