EGR Istanbul'da temizletme veya değiştirme

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş cıkma takılırmı hıc parana yazık bu reno 12 degılkı

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haziran 2006da değiştirttim. kdv dahil 225 TL. ancak aralık 2006da gene arıza yaptı. serviste değiştirttiğim için garantili oldugundan bedava değişti. bence serviste değiştirt. cunku 6 ay sonra gene arıza yapabilir bende oldugu gibi. farklı istasyonlar da kullanmıyorum ustelik. Bu arada sadece emniyet gn md yanındaki petrol ofisinden alıyordum. simdi bitişigindeki shellden alıyorum.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüksek devirde çalısıyorsa egr, ozaman yüksek devir yapmazsak bozulma sorununuda ortadan kaldırmış olurmuyuz.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
coRSac' Alıntı:
Yüksek devirde çalısıyorsa egr, ozaman yüksek devir yapmazsak bozulma sorununuda ortadan kaldırmış olurmuyuz.
slm egr ye egzost manifoldundan gelen borunun önünü kapatırsan egr içine kurum dolmaz arkadaşlar ve ozaman da aracı istediin gibi kullanırsın ayrıca bu işlem sonucu egr yi iptal etmişş oluyorsunuz arkadaşlar tabii bunu siz değil servis yapar...

santos22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm egr ye egzost manifoldundan gelen borunun önünü kapatırsan egr içine kurum dolmaz arkadaşlar ve ozaman da aracı istediin gibi kullanırsın ayrıca bu işlem sonucu egr yi iptal etmişş oluyorsunuz arkadaşlar tabii bunu siz değil servis yapar...

aynen abimin dedigi gibi contayla kapattırıdm ve iptal oldu ve hiç sorun yok aksine çekiş arttı :D

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egryi iptal ettirenlerden sorun yaşayan var mı?

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasang' Alıntı:
egr iptali kesinlikle sorun yaratmazz!
bu Alman lar gerçek müsrif adamlar madem işe yaramıyor neden takarlar böyle şeyleri arabaya anlamak mümkün degil.Sonra yok araba tekledi yok stop etti yok çekmiyor derdine düşüyorlar bizleri...Hep beraber yazalım bu işi opel üreticilerine takmasınlar oyle fazla parçaları arabalara bizi soymak için mi takıyorlar nedir anlamadım.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşver yaa taksınlar bizim gibi tamircilere yarıyoo işte:)
irfan_1' Alıntı:
bu Alman lar gerçek müsrif adamlar madem işe yaramıyor neden takarlar böyle şeyleri arabaya anlamak mümkün degil.Sonra yok araba tekledi yok stop etti yok çekmiyor derdine düşüyorlar bizleri...Hep beraber yazalım bu işi opel üreticilerine takmasınlar oyle fazla parçaları arabalara bizi soymak için mi takıyorlar nedir anlamadım.