Egr Problemi

hkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adres

HBOPEL' Alıntı:
83.000.km astram var. 2001 model 02.11.2006 Tarihinde EGR valfini değiştirdim. Hem çok yakıt sarfiyatım vardı hemde, araba durduk yere stop ediyordu. EGR valf 180 YTL işçilik 20 YTL toplam 200 YTL ' ye hallettim.Bilgilerine.

selam arkadaşım egr ni nerededeğiştirdiğini söylermisin..bendede sorun oradan senin yaptırdığın yerin fiyatı uygun muş.. adres yada servis adı... teşekkürler..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Bursada MERTCAN otom. var BOSCH servisi yetkili servislerin bile o düzeyde garantili bir işçilik kalitesi ortaya koyacaklarını zannetmiyorum..Ünü istanbul dan bile duyuluyor..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
iptal ettir kardeş bidaha egr ile işin olmasın.
iptal ettirmek çözüm mü lamba yanmasını kesiyor herhalde peki yakıta zarar veya faydası ne oluyor.Arızalı iken çok yakarsa iptalde de çok yakmaz mı.zaten çok yakıyor bu araçlar yakıt masrafı karşılamaz mı

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
irfan_1' Alıntı:
iptal ettirmek çözüm mü lamba yanmasını kesiyor herhalde peki yakıta zarar veya faydası ne oluyor.Arızalı iken çok yakarsa iptalde de çok yakmaz mı.zaten çok yakıyor bu araçlar yakıt masrafı karşılamaz mı
neden sorun olsun ki iptal ettirmek zaten bazı modellerde egr yokk özellikle vec c lerde opel türkiye kendisi iptal ettirdi, zaten beyinden iptal edilecek yani beyinde egr ile alakalı menü olmayacak herhalde siz egr sökülüp yerine kapak falan takılıyor sanıyorsunuz arkadaşlar.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
neden sorun olsun ki iptal ettirmek zaten bazı modellerde egr yokk özellikle vec c lerde opel türkiye kendisi iptal ettirdi, zaten beyinden iptal edilecek yani beyinde egr ile alakalı menü olmayacak herhalde siz egr sökülüp yerine kapak falan takılıyor sanıyorsunuz arkadaşlar.

Tansugurler malesef yaygın inanış kapak takılması . Ben internetten yaptığım araştırmalardada bu böyle . Öyle tarif etmişki ince paslanmaz metaldan yapılan kapalı bir contanın koyulmasından bahsediyor. Bilgi paylaşımın için teşekkürler.:alkis:

offering

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
servisler zaten işçilikten para kazandırıyor parçalar zaten ucuz