Egr Valfi

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Degerli ustalarım egr yi teck 2 ile iptal edilebinir diye bu söylenti geciyor bunu bilen ustalar bize söyleye bilirlermi bizdeki ustalarımız bilmiyorlar yada işlerine gelmiyor ben iptal etmek istiyorum teck 2 ile bunu bize açıklarsanız sevinirim ustalarım...sevgi ve saygılarımla

muyesy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr iptali

Merhaba arkadaslar ben temizlettim 10-15 gün sorun çıkmadı.Şimdi yine başladı ama arac yüksek devirlere çıkınca (4000-4500)Dvreye girip ışığı yakıyor.O anda devir üşüyor ve stop ediyor.Bu konuları okuduktan sonra bugun servse iptal ettirmek için gittik.Direk bize 2003 model ve üstü opellerde iptal oluyor sizinki 99 model olmaz dediler.Sizce bu doğrumudur??Yoksa servis malını satmak için bunu sölemiş olabilirmi??Egr devrede iken aracın yakıt tüketimi ciddi olarak artıyor..Bunu iptal ettiren herksin aracı 2003 modelin üstümü..Bİlgi verirseniz sevinirm...

iptal mekanik iptal ile birlikte yazılım atılarak yapılıyor 2003 öncesi beyin yazılımları eski sistem artık servislerde kullanılmıyor o yüzden servis uğraşmak istemiyor eski yazılımı bir yerlerden edinmesi lazım çünkü bide 2003 ve üstü modellerde bu işlem daha kolay oluyor onlara göre

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılımla egr iptal etme olayını tam olarak anlayamadım...

yazılımla iptal ettirirsek işe yararmı yoksa mekanik olarak müdahele şartmı...

(Astra 1.3 cdti )

timuti79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Yazılımla iptal edildiğinde beyindeki ilgili ölçme ve aksiyon işlemini iptal etmiş oluyorlar ve doğru yazılım ise tabiki işe yarar, zira valf açmıyor olacak. Bende yazılım işe yaramadı, arabanın performansı düştü şöyleki boxlı olduğu halde stocktan daha beter oldu. Eski yazılımı yükletip mekanik iptal yaptım, şu anda sorun yok; arıza falan da vermedi. Mehmet Ustanın yerinde Ahmet Usta yönetiminde işi yapan İsa arkadaşa bu vesile ile teşekkürler.

saugılar