egsozdan gelen patlama sesi

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar benim arabadan bazen egsozdan top patlaması gibi patlama sesi geliyor bunun sebebi ne olabilir zaten 2-3 haftaya kadar özel servise götürecem arabayı bakım yaptıracam ama bu ses rahatsız etti beni.

bir de gaziemirde tamirane diye bir özel opel servisi var burayı önerir misiniz? hiç buraya giden var mı? geçen gün sordum küçük bakımı 65 ytl yapıyoruz demişlerdi

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
batlatmayı ateşleme sistemindeki problemden dolayı yapar.kontrol etmek lazım.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekzosdan değilde fılıtrenın ordan geliyordur o ses.. araçta lpg varmı?? lpg eski sistemmi?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet astrammm lpg var ve eski sistem 2005 de takılmış ama pazartesi veya salı değişecek sıralı sistem takılacak
sıralı takılınca patlatma kalmaz ama genede bujı kablolarının durumuna bakmak lazım

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabadan rölantide ve kalkışlarda dizel motor sesi gibi ses geliyordu tamirciye gösterdim bir parça değişecek dedi bu arıza egsozda patlatma yapar dedi herhalde ondan kaynaklanıyor parçanın adını unuttum 200-250 ytl yi bulur dedi değiştirmesi. bakalım bir de servise götürecem en iyisi o sonra karar verecem hangisine yaptıracağıma

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkinde ayağımı gazdan çekince bi rorrr diye ses geliyor bu tür bir problem mi var acaba bende de