Egzantrİk devİr sensÖrÜ

serseri50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 astra g aracimda 2 gÜndÜr yolda ariza lambasi yaniyor stop edİp ÇaliŞtirinca sÖnÜyor 5 10 km sonra yİne yaniyor bİlgİsayara baĞlandiginda egzantrİk devİr sensÖrÜ arizasi verİyor .sensÖrÜ orjİnal olarak 5 ay Önce deĞİŞtİrdİm ayrica lamba yansada yanmasada ÇekİŞİnde gİdİŞİnde bİr problem yok aracin ...sİzce neden olabİlİr bİlgİsİ olan varmi??

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzantrik sensörü arızası arkadaşların dediği araç 4500 devirini ( rakamı tam hatırlamıyorum) geçememesi. Burda takılı kalması diye bahsetmişlerlerdi. Neyse konuya daha vakıf arkadaşlar yazar inşallah.

serseri50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavaş

yavaş yavaş kendini daha da belli etmeye başladı bu olay .arıza ışığı yandığı halde yola devam ediyorum belli bir müttet sonra araç kendini tutuyor biranda bırakıyor arıza lambası sönüyor ama durduğumda devir saati 2 binlerde geziyor bilgisayara baglandıgında yine egzantrik devir sensörü arızası diyor ama dediğim gibi aracın çekişinde gidişince hiç bir sorun olmuyor 7 bin devire yaslanıyor araç yyaanee.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sensör orjinal mi takıldı

serseri50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt

delphi marka takıldı .sorun araç ısınınca ortaya cıkıyor ve oyle 4500 deviri felan gecmemezlik yapmıyor hiç arıza yokmuş gibi çekişi felan kayet güzel yürüyor .