Egzos Tavsiyesi Gerekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabam vectra b 1,8 otomatik ,
3.000 devir i geçince ve sürat te 80 in üzerine çıkmaya başlayınca motor gürültüsü olmaya başladı eskiden yol sesinden başka nerdeyse ses olmazdı , çekişte bir problemim yok . ama ses rahatsız ediyor , bide benzin tüketimim arttı biraz.
Son susturucuda ufak bir paslanma ve delik var motorcu egsozdan o ses dedi . Bir egsozcuda son susturucu çift kattır senin ilk kat delinmiş o yüzden ses yapmaz dedi ben de değitireyim diyorum ama fiyatlar konusunda bilgi sahibi değilim , Ağıregsoz diye bir markaya 170.ytl dedi egsozcu , başka bir parçacı orjinal egsoza 270.ytl dedi aslında ben çift çıkışlı egsoz alayım diyorum onunda orjinali 410.ylt imiş ,
çift çıkışlı egsoz alsam arabanın sesi daha fazla artarmı ? bir de bu fiyatlar nasıl pahalımı daha ucuzunu ve ya iyisini bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum,
saygılar.

mafia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sessizlikten yanaysan, orjinal egzosdan şaşmayacaksın, üstelik fiyatları da uygun (300-350 YTL civarı), ama eğer biraz şeklim olsun diyorsan, 500$ dan başlayan fiyatlarla ithal komple egzos sistemleri var, sesli, sessiz tek çıkışlı, çift çıkışlı vs.
Karar senin, bu konularda kararını daha çok senin zevkin etkileyecektir.

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omegaya çiftli son susturucu taktım süpersprınt marka,
estetik olarak şık durdu,seste önemli bir değişiklik olmadı
zevkine göre bir susturucu alıp taktır bence.:rock :rock

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...