Ekim Ayında Opelim.Net "Olası" Drag Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah tam istediğim gibi bir organizasyon çok büyük bir mani olmassa gelirimm

Hatta mali durumlar da iyi olursa katılırız dizel grubuna şansımız yok ama olsun maksat muhabbet :D

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar abiler yok araban kötüü yok araban ağır şu bu vs. sebeplerden dolayı yarışa katılmamazlık etmeyin... zaten çoğumuzun iddeası yok maksat muhabbet olsun.sanki benim 1248 cc lik bi corsa ile ne gibi bii iddeam olabilirkii... söyledğim gibii eğlenceli olur diye düşünürüm.kalabalık olursak sitemizden katılım sayısı fazla olursa sadece biz opelim.net üyeleri olarak pisti kendi adımıza kapattırırız diye düşünüyorum.çokta güzel olur.tv ler felann:)çok güzel isim yaparız.gerçi zaten ismimiz güzel ama dahada ii olması açısından...

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tarihlerde büyük ihtimal istanbul da olucam hatta kısmetse bundan böyle ekim ayından itibaren istanbullu olucam yarışa katılamam (malum 1.2 corsa :) ) ama seyretmeye mutlaka gelirim...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılamamak gerçekten çok kötü ya.böyle uzaktan uzağa kedi-ciğer misali izliyorum ya içim gidiyor ya.düzenleyenlere sonsuz teşekkürler.katılan arkadaşlara kazasız ve eğlence dolu saattler dilerim.
evet uzakta olunca elim ayagım bağlı kalıyor. iyi eglenceler

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tabiki geliyorum ama drag' a girmem..biz pek sevişmiyoruz drag la...DAR'ın benden ricası o yönde...
abii DAR lara UC lara AH lere soracak olursak biz yanmışız:cry::cry::cry: onlara kalacak olursak onlara binmemiz bile kabahatt:):):) sen gel DAR ı değil bizi dinle katıl yarışlara:good:

mutkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mutix.net
bensiz olurmu beni de yazin, 1.4 lerle kapismak icin can atiyomm...;)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bensiz olurmu beni de yazin, 1.4 lerle kapismak icin can atiyomm...;)
ahh kanka ahh nerelerdesinn yaa... söylemesek haber vermesek haberin olmıycakk...siteye girdiğin yokk.yarışa giriş hakkı verdirtmiycem sana doğru düzgün siteye girdiğin yok yarışı duyunca hemen damladınn:):)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar abiler yok araban kötüü yok araban ağır şu bu vs. sebeplerden dolayı yarışa katılmamazlık etmeyin... zaten çoğumuzun iddeası yok maksat muhabbet olsun.sanki benim 1248 cc lik bi corsa ile ne gibi bii iddeam olabilirkii... söyledğim gibii eğlenceli olur diye düşünürüm.kalabalık olursak sitemizden katılım sayısı fazla olursa sadece biz opelim.net üyeleri olarak pisti kendi adımıza kapattırırız diye düşünüyorum.çokta güzel olur.tv ler felann:)çok güzel isim yaparız.gerçi zaten ismimiz güzel ama dahada ii olması açısından...
şuna chip li dersek :):):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...