Ekoyak Taktırdım

merdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende merivamla şehir içi 135 liraya 460 km yol yapıyorum ortalama.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Arkadaşlar bu konuyu okudum ve etraftan topladığım 3 HDD den toplamda 4 ated mıknatıs söktüm ve 5 litrelik su bidonu ile test ettim. 5litreyi taşıyorlar. Ancak mıknatıslar uzunlamasına. Takan arkadaşlardan ricam acaba bunları nasıl takabileceğim konusunda yardımcı olabilirler mi? mıknatıslar bunlar
resim001ob1.jpg

soldaki ikili maxtor 80GB dan çıktı, sağdaki plakanın üzerindeki beyaz çok eski bir HDD den (ucu kırıldı sökerken), siyah olanlar da 100küsür mb lık bir HDD den çıktı onların da 1 i kırıldı sökerken.

abdulkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu mıknatıs olayını resimli bi şekilde anlatabilirmisiniz yapan arkadaşlar. Birde aracı LPG li olan arkadaşlar bu mıknatısları LPG hortumunamı bağlıcaklar nasıl olcak acaba

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar baştan sona kadar okudum ve yapmayı kafaya koydum.hemen yapıcam ve test verilerini çok iyi ölçüp size sunacağım.ayrıca aracım 20 ytl ile 70 km yol yapıyor.

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende tüm sayfaları dikkatli bir biçimde okudum,yapmayı düşünüyorum elimde 2 tane hoparlör var ve birazdan onları sökeceğim ancak nasıl takmam gerektiğine dair özellikle resimli anlatım yapabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur,örneğin ne çeşit bant kullanmamız doğru olur?? bu arada arabam Corsa 17 dti ,bizim arabalarda deneyen varmı bu sistemi?