Ekoyak Taktırdım

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tamamen el yapımı bir sistem:) ama herkes işe yaradığını söylüyor

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu baştan sona okudum. kullanan arkadaşlara soruorum performans olarak ne kadar etki gördünüz?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer becerebilmişsem resim yüklemeyi işte resimler .ortadaki yakıt gelen (dikkat edin ama tahliye dönüş değil )benzin hortumu ve tam ortada kalacak şekilde yerleştirilmiş mıknatıslarım.devamı gelecek sizede faydalı olacağına inanıyorum.

Mıknatısları sanırım hoparlörden aldın? bende söktüm ama ortasını nasıl çıkarıcaz offf kafam karıştı :)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet hoparlörden çıkarttım.ortasını çıkartmak için dikkat et
hoparlörün tabanı yani mıknatısın etiketli tarafı aşağıya bakacak şekilde yere koy.yani arabada durduğu gibi.daha sonra tam ortasına sert bir cisimle vur.bunu yaparken mıknatısın kenarlarını desteli tut ki mıknatıs ayrılsın.hepsi bu kadar kardeşim

Aslında ben bilgisayar hoparlöründen çıkarttım mıknatısları (büyük boy hoparlör) sanırım farketmez...resimlerden anladığım kadarıyla da aynı gibi...bide resimde yeşil olan şey sanırım senin taktığın bir aparat değil,ya kusura bakma arabamı yeni aldım ve daha önce kullandığım araba uno olduğu için bunun motorundan pek anlayamıyorum :( kesin olarak faydası var değilmi??

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good: :good: şu anda son ölçümüme göre 5,000 ytl benzinle tam olarak 23 km yol yapıyorum.oda şehir içi kullanım dur kalk vs.217 ye geliyor.aracımın sesi yumuşadı değişti çekiş arttı dene farkı sende gör.ben tam olarak 1 yıldır kullanıyorum.bu şartlarda lpg taktırmadım ve asla taktırmayacığım,.

Bende şuan 2 mıknatıs var benzin borusuna yanlaya bantlamam işe yararmı yoksa delip içinden mi geçirmem gerekiyor?