ekstra jant mı? orjinallere boya mı?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ekstra jant mı? orjinallere boya mı?

OGOKTAS link' Alıntı:

teşekkür ederim abi :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9404.0

burdaki IIfastexII nickli arkadaşımıza mesaj attım ama sanırım aktif değil bu fotonun aynısını memlekette araç üzerinde görünce aklım kalmıştı benimde :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
teşekkür ederim abi :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9404.0

burdaki IIfastexII nickli arkadaşımıza mesaj attım ama sanırım aktif değil bu fotonun aynısını memlekette araç üzerinde görünce aklım kalmıştı benimde :)

Hakan zevk meselesi kardesim ben pek begenmiyorum ama yukarida nickini verdigin arkadas araci satali baya oldu sanirim, aktif olmayabilr. Astra ile ilgili malesef jant konisunda fazla bilgim yok yalnizca orjinalleri ve opc'yi biliyorum  005hihih

umarim kafana gore bir jant bulursun, bence kargo montaj ugrasana kadar Erzurumda baksan ayni maliyete denk gelebilir. Hatta jant ellerinde olmasa bile sen karar verdikten sonra siparis ile getirebilirler diye tahmin ediyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hakan zevk meselesi kardesim ben pek begenmiyorum ama yukarida nickini verdigin arkadas araci satali baya oldu sanirim, aktif olmayabilr. Astra ile ilgili malesef jant konisunda fazla bilgim yok yalnizca orjinalleri ve opc'yi biliyorum  005hihih

umarim kafana gore bir jant bulursun, bence kargo montaj ugrasana kadar Erzurumda baksan ayni maliyete denk gelebilir. Hatta jant ellerinde olmasa bile sen karar verdikten sonra siparis ile getirebilirler diye tahmin ediyorum

teşekkür ederim abi tekrardan ilgine bakalım bi karara varcaz ama hangisi olacak bakalım :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan hocam merhaba. Ben olsam ikinci el sağlam bir jant ya da replika OPC jant bakardım. Cosmo jant vardı 550 tl ye.
Tamir ettirme yoluna gideceksen aynı parayı hatta daha fazlasını ödeyeceksin. Işin kötüsü tamir ettirene kadar gözüne çarpıp duracak her yıkamada.
Bir diğer konu tayinin Aydın İzmir Antalya gibi yerlere çıkmayabileceği bunların dışında ki illerde jantlarını yine kullanacaksın. Olaki jantlara ihtiyacın kalmadı satabilirsin. Ama boyaya ve tamire verdiğin para hiçbir şekilde geri dönmeyecek.
İşin özü al bir jant ihtiyacın kalmaz ise nakite çevirsin. Aklında çizikler de kalmaz lastik değiştirirken yağların erimez. ;-)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Hakan hocam merhaba. Ben olsam ikinci el sağlam bir jant ya da replika OPC jant bakardım. Cosmo jant vardı 550 tl ye.  
Tamir ettirme yoluna gideceksen aynı parayı hatta daha fazlasını ödeyeceksin. Işin kötüsü tamir ettirene kadar gözüne çarpıp duracak her yıkamada.
Bir diğer konu tayinin Aydın İzmir Antalya gibi yerlere çıkmayabileceği bunların dışında ki illerde jantlarını yine kullanacaksın. Olaki jantlara ihtiyacın kalmadı satabilirsin. Ama boyaya ve tamire verdiğin para hiçbir şekilde geri dönmeyecek.
İşin özü al bir jant ihtiyacın kalmaz ise nakite çevirsin. Aklında çizikler de kalmaz lastik değiştirirken yağların erimez. ;-)

bu gidişle bir jant sahibi olacağım galiba :) Erz'e gidince bi gezsem iyi olacak galiba :) tavsiyeler için teşekkür ederim ;)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
abi iyiden iyiye kanıma giriyosun var ya :) pekiii siyah jant gider mi benim KARTOPUma :)
hımmm bi düşüneyim şaka şaka gitmemi hiç şöyle carbon siyah bi jant aracı çok değiştirir ama bu paylaştığım renk te senin aracı çok açar  ;)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam edition jantı ve kapağı alın güzel de duruyor hem de sök takla uğraşmazsınız

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence 1 tk saç jant al kışlıkları tak kullan hem maliyeti ucuz olacak
hemde ilerde elden çıkarırken fazla zarar etmessin derim  ;)