el konan ehliyetler

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm abiler 5 ay önce kaza yaptım diye ehliyetim alındı.şikayetçi yok alkol yok .el konan ehliyetler emniyet müdürlüğündemi yoksa bölge trafiktemi tutuluyo?böyle bir kanun varmı?yanmıdaki kişinin birtek burnu kanadı.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ehlıyetınn alınmıs olması cok sacma bence ya... bn aracımı pert ettımde kımse almadı ehlıyetımı sormaıdn mı neden alıyorsunuz ehlıyetımı dıye? bnce olayın yasandıgı yerdekı karakola gıt sor...

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla yaralamalı kazalarda ehliyete el konulabiliyor.Forumda vectrası olan bir arkadaşında başına gelmişti.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla yaralamalı kazalarda ehliyete el konulabiliyor.Forumda vectrası olan bir arkadaşında başına gelmişti.
o vectrası olan bendim glb:)ama yanımda şikayetçi değil ve 2 sene diolar el koyma süresine.pedermi acaba kandırıyo beni:)?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o vectrası olan bendim glb:)ama yanımda şikayetçi değil ve 2 sene diolar el koyma süresine.pedermi acaba kandırıyo beni:)?

Tedbirli baba :kop:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta baba dıosa bnce dırekt gıt karakola sor sen eger kı derlerse sana yok ole bısı kaybettım dıe yazı al gıt yenısını cıkar snra babana dekı baba ehlıyetı buldum evde sen bnı mı kandırıodun bak o zamn anlatr sana olayı:=)

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ehliyetler ehliyeti alan ekibin bulunduğu karakolda çok sağlam bi kasada saklanıyor :) ama kaza yaptım diye ehliyeti alınan ilk defa seni duyuyorum.

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
:) çocuğu boş yere karakola göndermeyin