Elektirik Konusu Yardim

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c aracıma m3 tipi elektirikli ayna aldım yanlız benim org de manuel olduğu için tesisat çekilmesi uygun hale gelmesi lazım bu bize ortalama ne kdr a patlar ve nasıl bir düzenek kurulur aynayı ayarlamaya yarayan

oflicorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 adet kontrol dugmesi alacaksın 2 tanede aynaların manuelde bosluk kalan yerlerini kapatan orjinal kapak orası delık gozukmesın dıe zaten gerısı elektrıkcıye kalmıs rezıstans felan yoksa okadar sorunlu olmaz zaten

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke almadan önce kontrol butonu kaçadır, bulunurmu ? tesisat çekilebilirmi bir araştırsaydın :) artık ne çıkarsa bahtına

vatansever08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni arayacaktın ama demekki para var sonra yaptıracam dedin ama neyse önemli degil emre

vatansever08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre laf sokuşturmusun falan diye mesaj yazmışsın bak kardeş ben söylemek istedigimi hemen söylerim taammmı sen dnde korkmam direk söylerim ama şu anda bir forum sayfasında oldugumuz için sana bir şey demiyorum kelimelerin edikkat et yollarda karşılaşabiliriz emreeeeeeeeeeee

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen benim anneme küfür etmişsin bende forumda söyleyemediğimi msn de ilettim sana ayrıca 20 ytl yi sorun yapıyorsan sen okdrlık adammışsın hesap no nu verde yollim sana senin gibi basit insanla uğraşamam

vatansever08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bj 6766 kafama kazıdım yolda bütün lacivert corsa lara bakacam bir inşallah karşılaşacaz bakalım nasıl olacak emre babama küfür olayını sana soracam aslanım yalvaracan