elektirik zayiflamasi

opel zafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar .bendeki sorun .bende 2001 mdl 74 kw ve dti 161000 km de zafira var sorun, araba motoru soguk iken calisiyor sabahlari ve arabayla 5 10 km yaptiktan sonra biraz isininca o zamamnda calisiyor ama araba ne soguk ne sicak degilde sabah ilk calismadan sonra 1 km falan gidiyorum ve is yerine variyorum ve stop ediyorum ve ´tekrar calistirmak istedigimde araba hir hir yapiyor bazen gec aliyor bazende almiyor ama ikinci denememde aliyor.ARABAMIN KISLIK SERVISI YAPILDI YAG FILTERLER VE ISITICI BUJILER KOPLE DEGISTI,opel servisine anlattim bu sorunu ve tech 2 makinasina tktilar ve sifir hata verdi kimse bisey anliyamiyor herkez bir sezler diyor kimisi mazot pompasi diyor kimisi injeksiyonlar diyor biride elktirik kacagi var diyor bugun dikkatimi su cekti arabayi calistirmaya vardigimda ic lambasini aciyorum ve calistiriyorum masa bastigimda calaraba alirken lambadaki elktirik zayiflamsi oluyor ve calistiktan sonra arbanin gaz pedaline basiyorum cekiyorum basiip cekmemde dektigimde ayni sey oluyor ekrandaki gosterge isigiklar bir saniye olsa zayiflama oluyor sizce sorun nerd allah askina yardm edin arkdaslar ve aku 74 kw varta silver bir bucuk yil eski yeni almisitm ,YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM