Elif tuningin terbiyesizliği

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabanin bütün aksesuar ve modifiye parçalarini aksaraydan bys tuning (ahmet abi) ve sem tuning den temin ettim ve çok memnunum hiç sorun yaşamadim.çok ilgilendiler saolsunlar.kartalda eliftuning diye biyerden bi kaç ürün aldim.benim söylememe rağmen hatali yapilan işçilik sonrasi mağdur oldum. Terbiyesizlik biyandan yeni ürün takilmasini istedim beni dövmedikleri kaldi.çok sinir oldum

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.oncelikle gecmis olsun demek istiyorum.eger bize elif tuningde yasadigin olayi ve gecen diyaloglari tam olarak anlatirsan bizde senin vesilen ile ayni hataya dusup bahsi gecen yerden alisveris yapmamis oluruz.

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu eliftuningin yeri nerde ?

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
ben eliftuningten alışverişlerimi yapıyorum şimdiye kadar tek bir problem yaşadım... montaj dahil yazıyor sitesin ama nedense yayların montajı dahil değilmiş :S

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmış olsun mustafa elıff tunnıg ten hıc alısverıs yapmadım ama semtunnıg mustafa abıden memnun kaldım

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olanları tam anlatırsan bizde ögrenmiş oluruz böle yarım bıraklıan yorumlar malesef karalama kampanyası gibi görünüyor

benimde bazı yerlerle sorunlarım oldu en ince ayrıntısına kadar anlattım forumdakiler kendine göre degerlendirdi aynı yerde aynı sorunları yasayan ortak kişiler buldum

sende sorunu tam açıklarsan bizde degerlendirme yaparız geçmiş olsun

java

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet eliftuning herşey montaj dahil yazıyo sitesinde ama angel farlar almak istedim aradım bana montaj parası dahil fiyat verdiler ve ürünü almadım zatn oturduğum yerden eliftuninge gitmem bana 30ytl benzine mal oluyo onun için hiç gerek yok dedim.eğer bir ticaret yapılıyo online neyse onu yapıcaklar elifin bi güzeliği hertürlü ürünü temin edebilmeleri

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmış olsun mustafa elıff tunnıg ten hıc alısverıs yapmadım ama semtunnıg mustafa abıden memnun kaldım

sem tunning den ben memnun kalmadım...spoiler almoştım kargolamasını söyledim. kargo geldi herşey güzel fakat spoilerin araca temas eden noktaları tam oturmadı. memnun kalmadım. boyattırdım taktırdım filan sonra sköüp göndermek olmazdı. ustaya sordum neden böyle oluş diye. kalıbı döktükten sonra tam soğumadan almışlar çıkında da yamulmuş dedi...