Elveda Opelim.net!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru diyosun..Benimde son 5-6 ayda yazdığım mesaj 20'yi foruma girdiğimde 30'u geçmez..Eskiden işe gelir gelmez siteyi açar gider kahvaltımı yapardım..Hey gidi günler...Burak sende arada girer bakarsın eski günlerin hatrına,hemen kestirip atma..
Katılıyorum Fatih abi bende dersten geldiğim gibi foruma bi göz atıp ondan sonra yemek yiyordum :( ama eski günlerin hatrına hemen hemen hergün takip etmeye çalışıyorum ama böle herkes forumdan elini ayağını çekerse kim kalcak :sorry:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru diyosun..Benimde son 5-6 ayda yazdığım mesaj 20'yi foruma girdiğimde 30'u geçmez..Eskiden işe gelir gelmez siteyi açar gider kahvaltımı yapardım..Hey gidi günler...Burak sende arada girer bakarsın eski günlerin hatrına,hemen kestirip atma..

aynen eskiden akşam geldiğimde 1000 küsür yeni mesajla karşılaşıyordum şimdi 200,300 maximum 400 oluyo o mesajlarında çoğu geyik amaçlı bilgi paylaşımı yok denecek kadar az :(

hep başkalarından beklemek olmaz . Sizler açın yeni konular :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma başkan. foruma ilk geldiğimde ortalık teknik konulardan geçilmiyordu şuanki duruma bak birde. açıkcası benimde forumda geçirdiğim zaman azaldı. neden çünkü artık forumun bana verebileceği birşey yok. ben zaten netten öyle abuk subuk garip bilgilere ulasıyorum. bu forum artık sadece tuning sayfalarının, milletin yaptıgı kalkısların, sonraaa fotoların paylasım yeri haline geldi. bunun yanında geleneksel olarak hepimizin yaptıgı "ben kullanıyorsam en iyisidir" muhabbeti ve sanki daha iyi yokmuscasına araclarımızı övmemiz ile doldu.... kusura bakmayın arkadaslar kimse alınmasın ama bence iktidarın politikası yanlıs. soruyorum baskan sana sen ne kadar zaman ayırıyorusn artık. eskiden girdinmi çıkmazdın. günlük sorunlar olabilir. hepimiizin sorunları oluyor uzak kalıyoruz ama tekrar soruyorum geliyorsun ve gidiyorsun neden? çünkü içerik yok...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma başkan. foruma ilk geldiğimde ortalık teknik konulardan geçilmiyordu şuanki duruma bak birde. açıkcası benimde forumda geçirdiğim zaman azaldı. neden çünkü artık forumun bana verebileceği birşey yok. ben zaten netten öyle abuk subuk garip bilgilere ulasıyorum. bu forum artık sadece tuning sayfalarının, milletin yaptıgı kalkısların, sonraaa fotoların paylasım yeri haline geldi. bunun yanında geleneksel olarak hepimizin yaptıgı "ben kullanıyorsam en iyisidir" muhabbeti ve sanki daha iyi yokmuscasına araclarımızı övmemiz ile doldu.... kusura bakmayın arkadaslar kimse alınmasın ama bence iktidarın politikası yanlıs. soruyorum baskan sana sen ne kadar zaman ayırıyorusn artık. eskiden girdinmi çıkmazdın. günlük sorunlar olabilir. hepimiizin sorunları oluyor uzak kalıyoruz ama tekrar soruyorum geliyorsun ve gidiyorsun neden? çünkü içerik yok...
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site normal hızında çalışmaya devam etse bizim bişey yapmamıza gerek kalmayacak Yeliz hanım ;)
;) ;) ;)
Düzgün bir şekilde takip edemememin bi sebebide sitenin yavaş olması :( konu açmayı bıraktım cevap bile zor yazıyorum :( hatta çoğu zaman bembeyaz sayfa açlılıyo :D :D :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu sitedeki arkadaşların hepsi değerli arkadaşlar. Bu kadar ilgi görmesini bile beklemiyordum açıkçası. Beni sevdiğinizi anladım, bende sizleri seviyorum. Hepinizde neden diye sormuşsunuz, çokta haklısınız ama cevap vermeyi hiç istemiyorum, karmaşa yaratmak istemiyorum. Oldu işte birşeyler, yoksa ben kolay kolay bu siteden ayrılmazdım. Başlığın çok gereksiz bir başlık olduğunu düşünüyorsanız anında kilitleyin. Ben bu başlıkta sadece iyi arkadaşlık yaptığım kişilere veda etmek istedim. Yeliz Hanım ile kesinlikle alakalı değil, kendisi çok iyi bir insan. Siteden ayrılmak istediğimde, "benim değerli üyeler arasında olduğumu, bıraksanda arada gir, bekleriz" demişti zaten. Ayrıca bazı arkadaşlarımın sitenin içeriği ile ilgili yorumlarınada katılmadan edemeyeceğim.İlk üye olduğum zamanlar, bu sitede nerdeyse 1 gün geçirirdim bazen, üye sayısı daha azdı ama ortam çok güzeldi. Ha şimdi güzel değilmi, gayette güzel ama bununla bir ilişkisi yok. Sadece çok basit bir neden..

Opel ile Renault ile kesinlikle bir ilişkisi yok, yanlış düşünmüşsünüz. Son günlerde profilimde sadece "Laguna" yazıyor doğru, çünkü Opel'i babama verdim:) Ama geri alırım yakında hele bir hevesini alsın..

Vectra B aşkı bittiği falan yok bağımlısıyım..

Ben bu sitede olmasamda, hiç girmesemde arada girip bu konudan veya başka konulardan hepinize selam verir, hatırınızı sorarım. Kendinize iyi bakın..

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
özet bilgi alındı konu kilitlense yeridir.Nasılsa burak zaman zaman gelecekmiş.No pROBLEM

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
hayırlısı olsun imzadaki resim olayına kızmadım değil mi :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkadaşlar yeni konu açılmadığından şikayet etmiş.
Eglence forumuna döndüğünden şikayet edilmiş.

Sizce bu forumun başarısızlığı mı yoksa forumun başarısımı.?

Önceden hergün teknik sorunlar ile ilğili başlıklar açılırken
Bu gün pasylaşımlarınız sayesinde artık kimsenin derdi sorunu kalmamış.
Herkez mutlu mesut işte.
Zaten teknik servvis altında okadar çok başlık varki.
Kaç bin tane olduğunu yöneticilerimiz söylesin.
Arama ya ne yazsanız zaten sorununuz ile ilğili bi başlığa mutlaka ulaşıyorsunuz.

Yavaşlık birazda bundan.

Evet bu konudan bende şikayetçiyim.
Özellikle eglence başlığı altında çok abuk konular var yok üstekine bunu yap altakine şunu de. hiç bakmıyorum bile.

Forumda yaklaşık 6 aydır bi agırlık yavaşlık var.
Yazın herkes tatilde eylülde konular canlanır dedik ama fazla değişen birşey olmadı.
Foruma biraz canlılık katmak gerek.
Madem herkes bundan şikayetçi
Fikirleri olanlar buraya yazabilir.

Forum üyelerine de bu şarkı benden hediye olsun

Şebnem Ferah - Sil Baştan
TIKLAYIN: http://www.dinleyiver.com/dinle-sebnem-ferah_sil-bastan.html

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...