emniyet kemeri

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim astra da öndeki sürücü yolcu emniyet kemerlerinin altında kablo var. ama arabamda emniyet kemeri uyarısı falan yok. hava yastığıda koltuğun altında sensörü. acaba emniyet kemerlerinin kontrolünümü yapıyo arkadaşlar. çünkü kadranda hava yastığı ışığında emniyet kemeri sembolüde var. aktif gergi muhabbetiyle alakalı olabilirmi bu kablolar

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kablolar emliyet kemeri uyarısıla alakalı ama tech2 ile açtıra biliyorsun bu özelliği

aktif gergili sistemde olabilir ama 2 si aynı kablodur zaten

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aktif gergili sistemle ilgil kablolardır büyük ihtimalle...

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Sadece bir fikir...

Bir aralar emniyet kemeri takmadığınızda airbag hiç bir işe yaramaz diye yırttılar kendilerini ve illada böyle kullanılmalı aksi durumda faydadan çok zarar görebilirsiniz dediler,

ve nerde airbag uyarı lambası varsa örnek resim hep emniyek kemerlidir...
Bu aktif gergili sistemle alakalı olduğunu zannetmiyorum, takdir edersiniz ki bazı uyarı ışıkları Uluslar arasıdır, standart airbag resmide sanırım araçlarımızdaki gibi olandır yani kemerle alakalı bir resim olduğunu sanmıyorum... (Bu benim fikrim..)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aktif gergili emniyet kemeri ile alakalı çünkü bende tek hava yastığı olduğu halde yolcu koltuğunun altında bu kablolardan bende de var...